• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mbyllet numërimi në njësinë 5, Majko: Diferencë e thellë

cent

...Lontano
TIRANث- Përfundon numërimi në gjashtë kutitë e fundit të mbetura në njësinë numër 5 në Tiranë.
Në mbyllje të procesit, kandidati për deputet i Tiranës, Pandeli Majko, në krye të simpatizantëve ka deklaruar se diferenca e votave të PS me PD ka qenë e thellë, rreth 10 mije vota me shume se PD.
/Panorama
 
Top