• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mbyt të birin 8 vjeçar se e kapi me vjehrrin

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mbyt të birin 8 vjeçar se e kapi me vjehrrinNjë gjykatë në Siçili gjeti fajtore dhe dënoi me 30 vite burg një nënë, që akuzohej se kishte vrarë djalin e saj 8-vjeçar.

Veronica Panarello mbyti djalin e vet, Loris Stival me një kabëll elektrik dhe më pas hodhi trupin e tij në një zonë të izoluar të ishullit, të njohur si Santa Croce.

Pas vrasjes, gruaja është paraqitur menjëherë në polici ku denoncoi zhdukjen e të birit. Në dëshminë fillestare të saj thuhet se e kishte dërguar atë në shkollë, por kur ishte paraqitur për ta marrë sërish prej andej, ai nuk ishte shfaqur.

Por gruan e tradhëtuan hetimet e policisë, që pa me imtësi kamerat, nga filmimet e së cilës u provua se ajo nuk e kishte dërguar të birin në shkollë ditën që pretendonte si ishte zhdukur.

Menjëherë pas kësaj, autoritetet italiane nisën ta trajtonin atë si të dyshuar dhe në përfundim të të gjithë procesit dyshohet se i vetmi faj i vogëlushit ishte se kishte zënë mat të ëmën me vjehrrin e saj.

Avokatja e Veronicas këmbënguli në pafajësinë e klientes së saj dhe tha se do ta apelojë vendimin.

/ Top Channel
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Mbyt të birin 8 vjeçar se e kapi me vjehrrin

Mund te nderronte vjehrrin pfff
Robte sot nuk veprojne me tru jooo
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: Mbyt të birin 8 vjeçar se e kapi me vjehrrin

Pse nuk vrau veten por femijen??? Po si nuk ben drejtesi ky zot!!!
 
Top