• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me bej nje nder, te te bej nje nder..

sofia

Antarë i Respektuar
Kjo funksionon keshtu;;;;kur dikush eshte ne veshtiresi ( ne kete rast une) do te kisha shume deshire qe te me ndihmonit pak...e kur dikush te jete ne veshtiresi do te bej cmos qe t'i ndihmoj.

Per te gjithe ju qe e pelqeni poezine time te meposhtme, mund te me dhuroni nje like(please), nuk kam as 0 shanse te fitoj, por thjesht nuk do doja te ngelja qe ne fazen e pare.....

Sonet e përmbysur nga koha

Tik-Tak, ora prish qetësinë,
Aligatore e ndjenjës e pak
Luan klandestin.

Tik-Tak, ora vullkanike,
Testament bese e pak
Zjarrmi takikardike.
Tik-Tak, melodi e ferrit,
Trëndafil purgatori,
Frymën ia dorëzon territ,
Ninullë fajtori.
Tik- Tak, lotë historie,
Mjegull e pakontratë,
Vdekur në vello nusërie.
Tik-Tak, kjo orë kaq e pat’.

Ne te mira jua shperblefsha
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Shume e bukur,me kenaqesi e bera,dhe ketu dhe tek faqja ku ju keni hedhur poezine.
Urime e nderuar!!
 

Baboon

🐓
Kjo funksionon keshtu;;;;kur dikush eshte ne veshtiresi ( ne kete rast une) do te kisha shume deshire qe te me ndihmonit pak...e kur dikush te jete ne veshtiresi do te bej cmos qe t'i ndihmoj.

Per te gjithe ju qe e pelqeni poezine time te meposhtme, mund te me dhuroni nje like(please), nuk kam as 0 shanse te fitoj, por thjesht nuk do doja te ngelja qe ne fazen e pare.....

Sonet e përmbysur nga koha

Tik-Tak, ora prish qetësinë,
Aligatore e ndjenjës e pak
Luan klandestin.

Tik-Tak, ora vullkanike,
Testament bese e pak
Zjarrmi takikardike.
Tik-Tak, melodi e ferrit,
Trëndafil purgatori,
Frymën ia dorëzon territ,
Ninullë fajtori.
Tik- Tak, lotë historie,
Mjegull e pakontratë,
Vdekur në vello nusërie.
Tik-Tak, kjo orë kaq e pat’.

Ne te mira jua shperblefsha
Sh e bukur!
 

N0

Lost.
Kjo goca shume e zgjuar, paska hap faqe fb per 1 like = 0.10 $
Me gjithe qef Por nuk perdor fb 😂😂😂
 

AnaVie

I Miss you so much my dad
Ku e deshe Liken ti picirruke ?
Un te dhash dashuri . 😍
Apo ta zevendesoj me like ?
Fcb skam :)
Ja dhe nje puthje 😘
 
Kjo funksionon keshtu;;;;kur dikush eshte ne veshtiresi ( ne kete rast une) do te kisha shume deshire qe te me ndihmonit pak...e kur dikush te jete ne veshtiresi do te bej cmos qe t'i ndihmoj.

Per te gjithe ju qe e pelqeni poezine time te meposhtme, mund te me dhuroni nje like(please), nuk kam as 0 shanse te fitoj, por thjesht nuk do doja te ngelja qe ne fazen e pare.....

Sonet e përmbysur nga koha

Tik-Tak, ora prish qetësinë,
Aligatore e ndjenjës e pak
Luan klandestin.

Tik-Tak, ora vullkanike,
Testament bese e pak
Zjarrmi takikardike.
Tik-Tak, melodi e ferrit,
Trëndafil purgatori,
Frymën ia dorëzon territ,
Ninullë fajtori.
Tik- Tak, lotë historie,
Mjegull e pakontratë,
Vdekur në vello nusërie.
Tik-Tak, kjo orë kaq e pat’.

Ne te mira jua shperblefsha
Like e ki 😜
 

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Akrepat ngecen te ajo ' melodi e ferrit
Trëndafil purgatori'


Me kenaqesi🤗
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Nuk bej ndere...besoj ne meritokraci.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
mendon se promovimi hedh poshte meritokracine?
Jo s’ka asgje te keqe te kerkosh te promovohesh. Por eshte tjeter gje te kerkosh ndere ne shkembim nderesh te tjera ne te ardhmen, qe i bie personi te cilit i kerkove nder te te votoj jo sepse e meriton por sepse pret dicka nga ty. Gjithsesi, komenti im ishte me teper i lidhur me titullin e temes qe me beri pershtypje, sepse shkrimin tend se kisha lexuar ne fakt.
 

Desa

Temet Nosce
Për nder të nderit, ta dhash një zemër nga një konto fb alternativë.
Uroj të ketë vlerë dhe suksese. :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ja kshu ne shqipet e filluam korruptimin

Ndet per nder
Faqe per faqe
Like per like
 

Abisi

Staf në FV.AL
Quhet korrupsion,jo ndere.Shijojne me teper gjerat e fituara me merite :)
Uroj te fitosh per nga merita 😊
 

sofia

Antarë i Respektuar
E di cfare? Quhet promovim dhe jo korrupsion, une nuk detyroj askend te pelqeje dicka et timen,,,po si idiote doja te genjeja veten se edhe te tjeret e kuptojne poezine time, po e gjitha po me kthehet ne boomearang sepse askush nuk po e kupton....ashtu si nuk po e kupton kete temee......faji im mbi te gjitha...Me falni
 

Desa

Temet Nosce
@sofia kërkoj ndjesë nëse postimi im u perceptua gabimisht. Konton alternativë e zgjodha nga arsye personale. Më vjen keq, por është në natyrën tonë njerëzore që të ngutemi dhe kështu gjykojmë gabimisht. Kërkove një nder dhe na dhe mundësinë ta ofrojmë ose jo. Kaq e thjeshtë.
Unë ta dhash votën nga që më pëlqeu poezia jote. Për nder të nderit = nga që nuk e dua në rikthim, se nuk do ishte nder. :)
Suksese në të ardhmen. 🐞
 

elle

Chill
Kshu vajti qo pun...vec me ndere
Poezi te bukura ka shume po kjo ishte e vecant fare lol
 
Private conversations
Help Users
    Top