• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me cilin ekip jeni tifoze?

MrCool

Lost
Se di pse asnjehere s'kam pat simpati per kete... Shume negativ :D
 

MrCool

Lost
Del Piero negativ? E ke gabim, eshte i vetmi lojtar i Juventus qe respektohet nga cdo tifozeri kundershtare.
Une pelqeja Trezegolin gjithmone.. Ky ka qene overrated, vetem nje sezon te mire ka patur, tjerat si puna e Politanos sone ?
 

imp4ct1

Author of "Old but Gold"! All rights reserved.
Une pelqeja Trezegolin gjithmone.. Ky ka qene overrated, vetem nje sezon te mire ka patur, tjerat si puna e Politanos sone ?
Del Piero para demtimit ka qene super lojtar e nese sdo kishte lenduar gjurin e sigurt do kishte marre ndonje top te arte e Juventus ndonje CHl me shume.
Mbasi u demtua ju deshen 2 vite te merrte veten por asnjehere nuk arriti nivelin qe ka pasur para demtimit.
 

MrCool

Lost
Kete po thoja e une.. Qe nuk tregoi kushedi ca niveli, te pakten aq kohe sa kam ndjekur futbollin rregullisht, qe nga 99-a.
 
Top