• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Më fal nënë, që nuk të mbrojta nga gruaja ime!

Xhelozi

😎😎😎
Se kisha n plan me lexu gjith historin sepse e dija pak a shum ku qalonte puna e nuses me vjehrren...
Me pelqen qe ai djaloshi kapi frenat e gruas se tij
Nena teper e duruar vetem per hir te familjes
Ndersa nusja si mos me keq
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Degjo Vinin te te them dicka
DAshuri me te sinqerte Sec ta fal nena
Nuk ka ne kte bote ??
Partnerja ??? MOS na hap barkun!!!!!!!!!!!
Partnerja sot......... Pate lek te do
po spate do nji shokun tend qe ka leke
kshu qe,,,,,,,,,,,,,,
Me vjen keq sinqerisht qe i fut te gjitha femrat ne nje thes.Nena para se te merte statusin "nene" ,ne fillim ka qën partnere.
 

Monique

Staf në FV.AL
Degjo Vinin te te them dicka
DAshuri me te sinqerte Sec ta fal nena
Nuk ka ne kte bote ??
Partnerja ??? MOS na hap barkun!!!!!!!!!!!
Partnerja sot......... Pate lek te do
po spate do nji shokun tend qe ka leke
kshu qe,,,,,,,,,,,,,,
Varet o Vin varet ...jo domosdoshmerisht ndodh kshu
Mos harro se ajo partneria jote do behet nena e femijve te tu....eshte nje cikel qe perseritet ne llojin e tij!
E mos harro qe ke edhe nena qe i braktisin femijet e tyre!
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Me vjen keq sinqerisht qe i fut te gjitha femrat ne nje thes.Nena para se te merte statusin "nene" ,ne fillim ka qën partnere.
Po........... e vertete po dhe para se te ishte partnere ka qene nji goce
ama Goce tamam qe qendiste centro e qepte jastek Punonte shtiza
Si e imja e jotja ashtu edhe i te tjereve
me thuaj a di gje ti sot sa femra mund ti bejne keto gjera ???
Sot na cau.... F.b Instagram snapchat etj etj etj
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Varet o Vin varet ...jo domosdoshmerisht ndodh kshu
Mos harro se ajo partneria jote do behet nena e femijve te tu....eshte nje cikel qe perseritet ne llojin e tij!
E mos harro qe ke edhe nena qe i braktisin femijet e tyre!
o xhan nuk eshte a domosdorisht ashtu por 80% ashtu eshte
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Po........... e vertete po dhe para se te ishte partnere ka qene nji goce
ama Goce tamam qe qendiste centro e qepte jastek Punonte shtiza
Si e imja e jotja ashtu edhe i te tjereve
me thuaj a di gje ti sot sa femra mund ti bejne keto gjera ???
Sot na cau.... F.b Instagram snapchat etj etj etj
dhe insta FB dhe snapi dhe forumi jane dashuri te ndryshme lol
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Gjyshja ime thosh- vjehrra nene nuk behet, nusja vajze nuk behet.
Mjaft te ruhen balancat , te dihet masa dhe cdo gje shkon ok
Eshte djali i njeres dhe burri i tjetres ai qe vendos balancat

Terhiq e mos lesho
 

Xhelozi

😎😎😎
Ehh mer vinn sa jena beqar kshu themii ne por si t hyje gruja n shtrat harron qa ke mas shpineee 😉

I amel ai 2 gisht ven po çe do se t amelsohet nga fundi
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Te thashe terhiq e mos e keput
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
Po........... e vertete po dhe para se te ishte partnere ka qene nji goce
ama Goce tamam qe qendiste centro e qepte jastek Punonte shtiza
Si e imja e jotja ashtu edhe i te tjereve
me thuaj a di gje ti sot sa femra mund ti bejne keto gjera ???
Sot na cau.... F.b Instagram snapchat etj etj etj
Po nuk jane te gjitha ashtu o Vin,ke plot vajza te mira .Dhe ti mos shiko neper fb apo instagram se çfare postojn kur ti nuk i njeh fare ato realisht.Ato mund te jen shume te mira ,thjesht ti si njeh aq sa duhet .Pastaj kohet kan ndryshuar se dhe ti nuk prashit bahçen ,apo te merresh me blegtori ,je me i integruar,edhe ajo ashtu eshte ,nuk di te qep,por te kujdeset per shtepin dhe ty do dij ta bej me se miri.Vajzen varet si e trajton,si ne lidhje ,edhe kur behet partnere apo i jep statusin "nënë". Duhet të perpiqesh ti falesh ngrohtesi se ajo le familjen e saj dhe vjen tek familja jote (ti je ne rregull se nuk leviz nga familja)rolin kryesor e ka burri,nëna ka vendin e vet,por edhe partneria ka te sajin se nuk eshte thjesht sherbetore
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Po nuk jane te gjitha ashtu o Vin,ke plot vajza te mira .Dhe ti mos shiko neper fb apo instagram se çfare postojn kur ti nuk i njeh fare ato realisht.Ato mund te jen shume te mira ,thjesht ti si njeh aq sa duhet .Pastaj kohet kan ndryshuar se dhe ti nuk prashit bahçen ,apo te merresh me blegtori ,je me i integruar,edhe ajo ashtu eshte ,nuk di te qep,por te kujdeset per shtepin dhe ty do dij ta bej me se miri.Vajzen varet si e trajton,si ne lidhje ,edhe kur behet partnere apo i jep statusin "nënë". Duhet të perpiqesh ti falesh ngrohtesi se ajo le familjen e saj dhe vjen tek familja jote (ti je ne rregull se nuk leviz nga familja)rolin kryesor e ka burri,nëna ka vendin e vet,por edhe partneria ka te sajin se nuk eshte thjesht sherbetore
PO e nis Komentin nga fundi Xhan
Burre e grua behen sherbetore te shtepise se tyre e te fmijeve te tyre
Une vertete nuk merem me blegtori ama Shtepite ne fshat i Kam 3 kat
dhe normalisht Prashis si jo
per ta mabjt veten ne forme.. prashis kur kam kohe me teper sepse jam gjithe kohes i zene me pune
tregtia te ngjit este le te shqitesh
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
PO e nis Komentin nga fundi Xhan
Burre e grua behen sherbetore te shtepise se tyre e te fmijeve te tyre
Une vertete nuk merem me blegtori ama Shtepite ne fshat i Kam 3 kat
dhe normalisht Prashis si jo
per ta mabjt veten ne forme.. prashis kur kam kohe me teper sepse jam gjithe kohes i zene me pune
tregtia te ngjit este le te shqitesh
Po shume mire ben qe prashit,edhe une e bej nuk kam lindur qytetare ,edhe vajza tjeter do te pershtatet ,dhe shume mire e the qe jan te dy shërbetor te shtepis .Di te them qe vajza te mira ke plot ,disa qe te duken te hedhura apo ku di une , i ka ber halli dhe nuk kan patur nje dore te ngrohtë qe ti drejtoj ,pra ti nuk e di fare historin e saj.Keshtu qe mos shiko shume larg per vajzen perfekte ,dhe mos ki pretendime.Nuk ka femer apo njeri qe te mos pershtatet .
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Nuk te pengon dashnorja te martohesh moj jo, vetem gruaja te behet pengese, gruaja i ka gjithmone fajet
Puno token tende se ta punojne te tjeret
:p
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Me 24 dynym e qahesh ti......
Tjetri ktu i kam 5 hekatare ti me 24 dynym :p
 
Top