• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

me bullafiqennnnnnnn :p
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Kur ma kerkon aq embel si mund te refuzoj :p

Adush me prit!

Jam duke te pritur krah hapurt :p haha :D
 

Quku

Marakli Krapit
A

Alltini

Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Diana deshiron te na lejoje ti dhurojme lartesine e kadegoris ton te dyt.
 

Apsara

Anëtar i ri
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me asnje :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me kete djalin siper...me loverin jo vetem se te gjeta siper :D....po me duket interesante kjo gje :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Hahaha bella :D Kur te vij n'Shqiperi, apo kur do e vizitosh Kosoven, me gjithe qejffff :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Bella e kam shume qef ta takoj...
 
A

Alltini

Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Me gjithe ato qe u kam thene 'te kam xhan' :)

Mua sme ke then kurr,,por un nuk desha te kundershtoj rrugen,,per qef do isha takuar me te gjith,,por un kam nje hall ne fillim,,dua te pi nje kafe dhe lamtumir.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

E them me shume keq ardhje se asnje nga forumi skam takuar drejtperdrejt. Edhe pse kisha deshire te madhe te takoj disa, sidomos disa qe i njoh prej ne fillim, sidomos Sweetzzinan, e tash kohet e fundit , nje mike per zemer, Soulin, kisha dashtt shume ta takoja edhe pse jeni ne kontakt, Arfen mos harroj, edhe tjerat tash spo i shkruj gjithe...Kam shpres ndoshta Sweetien mund ta takoj se e kam afer por ajo jeton jasht vendlindjes, edhe delizen ndoshta, ndoshta
 
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Kush deshiron te takohet me mua me 25 26 jam ne Shqiperi !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me ke nga anetaret e FV keni deshire te takoheni

Bella e kam shume qef ta takoj...

bella plizzzzzz plotsoja ket deshir Ylli aman te lutem!

me gjith ata se paguajn kafen vet:lekundje:
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

E them me shume keq ardhje se asnje nga forumi skam takuar drejtperdrejt. Edhe pse kisha deshire te madhe te takoj disa, sidomos disa qe i njoh prej ne fillim, sidomos Sweetzzinan, e tash kohet e fundit , nje mike per zemer, Soulin, kisha dashtt shume ta takoja edhe pse jeni ne kontakt, Arfen mos harroj, edhe tjerat tash spo i shkruj gjithe...Kam shpres ndoshta Sweetien mund ta takoj se e kam afer por ajo jeton jasht vendlindjes, edhe delizen ndoshta, ndoshta

E kush do refuzonte takimin me princeshen se!!!

Do ishte nder sh i madhe per mua te takohem me ty ♥ dhe shum vajza tjera ,ku secilan nga nje kan len tek une nje pershtypje shum te veqant, madje edhe ato se kan mendime krejte te kunder nga un.
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

Kam shpres ndoshta Sweetien mund ta takoj se e kam afer por ajo jeton jasht vendlindjes,

Princeshe fol ti vetem :)... nga fundi muajit korrik jam andej, ku i dihet nese gjejm pak kohe dhe takohemi ;)
Arfenilla do vish dhe ti :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Me ke nga antaret e fv jeni takuar ???

Princeshe fol ti vetem :)... nga fundi muajit korrik jam andej, ku i dihet nese gjejm pak kohe dhe takohemi ;)
Arfenilla do vish dhe ti :p

Do e paguash kafen ti ama!:jupi:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top