• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Me këto shenja horoskopi nuk duhet të bëni sherr asnjëherë

Hera

Βιβλίο φάγος
Me këto shenja horoskopi nuk duhet të bëni sherr asnjëherë

1.Dashi
Thjesht jo. As mos provo. Nuk ka rëndësi nëse ata kanë të drejtë apo jo, Dashi është një luftëtar i vërtetë, dhe lufta e tyre zakonisht nxitet nga agresioni. Dashët janë njerëz inteligjentë, por loja e tyre nuk është kurrë e pastër.

2.Peshorja
A po mendoni të pyesni veten nëse mund të luftoni me një Peshore? Ju pa dyshim që do të humbisni, thjesht sepse janë "të pajisura" me një mekanizëm mbijetese, i cili nuk do t’i lejojë ata të tregojnë gjithë fuqinë e tyre, prandaj kanë tendencë të kenë sjellje pasive-agresive. Ata do t’ju mposhtin dhe do ta bëjnë atë me një buzëqeshje në buzët e tyre. Peshorja nuk pëlqen të argumentojë. Ata do t’ju dëgjojnë dhe do të buzëqeshin ndërsa luftoni me zell.

3.Luani
Epo, pritej, në rastin e tyre, problemi është krenaria. Është e vërtetë ajo që thonë ata, Luanët duan të jenë qendra e vëmendjes dhe kanë gjithmonë të drejtë. Nëse po planifikoni një luftë me një Luan, duhet ta dini se si do ju manipulojë, dhe do t’ju bëjë të ndiheni keq për ato që keni thënë.

4.Virgjëresha
Virgjëreshat janë perfeksioniste, e shohin përsosmërinë vetëm në ato që konsiderojnë. Megjithatë, Virgjëreshat kanë shumë argumente dhe nuk heqin dorë kur është koha për të folur. Pse nuk është e këndshme të grindesh me një virgjëreshë? Mendoni se ju njohin më mirë sesa mendoni. Kur vjen puna për të debatuar me një Virgjëreshë, buzëqeshni dhe prisni që të ndalojë së foluri.

5.Binjakët
Binjakët duan të shpëtojnë botën. Qëndrimi i tyre lë përshtypjen se ata duan të jenë të mirë dhe u bëjnë mirë të gjithëve. Kjo, natyrisht, nëse pajtoheni plotësisht me ta. Ata nuk luftojnë, ata "ju kursejnë". Është detyrë e tyre t’ju tregojnë gjërat në mënyrën e duhur, edhe nëse mënyra si i shihni ato është e përsosur. Nuk ka asgjë më të bezdisshme se një person që mendon se e di se çfarë është e mirë për ju, pa e marrë parasysh edhe faktin që ju e dini atë më mirë sesa ajo.

/a.m/noa.al
 
  • Like
Reactions: NGU

NGU

Karma has no menu, you get served what you deserve
2.Peshorja
A po mendoni të pyesni veten nëse mund të luftoni me një Peshore? Ju pa dyshim që do të humbisni, thjesht sepse janë "të pajisura" me një mekanizëm mbijetese, i cili nuk do t’i lejojë ata të tregojnë gjithë fuqinë e tyre, prandaj kanë tendencë të kenë sjellje pasive-agresive. Ata do t’ju mposhtin dhe do ta bëjnë atë me një buzëqeshje në buzët e tyre. Peshorja nuk pëlqen të argumentojë. Ata do t’ju dëgjojnë dhe do të buzëqeshin ndërsa luftoni me zell.

O nene, o neneeee:p
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Akrep o Akrep
Virgjëresha
Virgjëreshat janë perfeksioniste, e shohin përsosmërinë vetëm në ato që konsiderojnë. Megjithatë, Virgjëreshat kanë shumë argumente dhe nuk heqin dorë kur është koha për të folur. Pse nuk është e këndshme të grindesh me një virgjëreshë? Mendoni se ju njohin më mirë sesa mendoni. Kur vjen puna për të debatuar me një Virgjëreshë, buzëqeshni dhe prisni që të ndalojë së foluri.

Tani mendo dy here per ate ceshtjen gjyqesore lol
 
Buzeqesh o kafshe buzeqesh lol
Je me fat qe do torturohesh me mu
do e çoj çeshtjen deri ne kasacion po ishte e nevojshme lol
 
Top