• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Më në fund u kurorëzua.....

Lauri

Anunnak
.. edhe Karlo i Anglisë.
Pozitiv ne test të coronavirus.

principe_carlo.jpg

IMG_20200325_173105.jpg
 

Lauri

Anunnak
Si titull portalesh që duan klikime e ke vu.
Une erdha se mendova kishe postu foto nga ceremonia e fejeses tende me @Hera ne Skype Group Video Call. lol
Anunnak_ët nuk bëjnë ceremoni në tokë ;)
 

Desa

Temet Nosce
Mendoj titulli duhej të ishte u koronizua. 😁
Përndryshe mbështes memdimin e @Daisy
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Kjo familja rri e rri e nxjerr ndonje lajm te ze faqet e para te gazetave.... ca dite me pare flitej se kishte vdelur por nuk tregonin :p ... me pare princi që la mbreterine, me pare lindja ..martesa... mbreteresha dhe gjendja e saj, qent e elizates....
Mbase dhe me siguri e shoh ndryshe nga ju por me ngjajne parazit dhe jo vetem te anglise....
 
Top