• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mediat greke-Ramës: Harruat që ne strehonim shqiptarët si refugjatë?!


Deklarata e kryeministrit Edi Rama se Shqipëria nuk do të hapë kufijtë për refugjatët nuk ka kaluar pa u komentuar në mediat greke.

Televizionet publike ERT3 dhe ERT kanë transmetuar pjesë nga emisioni “Top Story” me komentin: “Rama, duke parë që vendet fqinje po reduktojnë gradualisht hyrjen e refugjatëve, ka deklaruar se nuk do të lejojë që Shqipëria të bëhet një korridor i ri kalimi për ta”.

"Shqipëria nuk do të hapë kufijtë e saj ndaj refugjatëve”, është titulli i proqeveritares “Avgji”, që vë në dukje masat e rrepta në kufijtë me Greqinë dhe Maqedoninë.

“Mbyllim kufijtë. Nuk do shpëtojmë ne botën”, është titulli i artikullit që publikon e përditshmja “Ta Nea”.

Disa nga mediat greke i kanë rikujtuar kreut të qeverisë shqiptare kohën e 25 viteve më parë kur mijëra shqiptarë gjetën strehim në Greqi dhe në Itali.

Shekulli
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mediat greke-Ramës: Harruat që ne strehonim shqiptarët si refugjatë?!

Ky Edvini spo ngop dot me buke kto qe ka ketu brenda kufije...do hap e kufijt te vijne te tjeret lol....ikni o njerez se skeni ca hani po erdhet ne Shqiperi
 
Top