• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë. 61-vjeçari dhe e dashura e tij Rosalind Ross, 26 vjeçe u bënë prindër të një djali, sipas revistës “People”.
Një burim ka thënë për faqen se: “Ata janë të lumtur dhe Lars është i mrekullueshëm. Familjet e tyre u ndodhen pranë dhe Mel është në qiellin e shtatë. Të gjithë janë shumë mirë dhe të lumtur!”.

Aktori dhe regjisori ka shtatë fëmijë me ish gruan Robyn Moore: Hannah, 36, binjakët Christian dhe Edward, 34, William, 31, Louis, 28, Milo, 26, dhe Thomas, 17. Gjithashtu ka dhe një vajzë 6-vjeçare, Lucia, me ish të dashurën Oksana Grigorieva, përcjell TCH.

Ndërkohë gjatë një intervistë në tapetin e kuq të Golden Globes, aktori tha se ndihet në formë, por pranon se nuk ka një emër për fëmijën e tij të ardhshëm. Rosalind, e cila është 26 vjeçe, 10 vjet më e vogël se vetë vajza e Gibson, është një shkrimtare.E xpres..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Pupu paska qene i zerrikshem Meli :p
 

Aver

VIP
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Nese hulumtojme pak shqiptar na del edhe ky.

Milaim Gibsonaj.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

sdi ku i ka pelqy asaj se...? plus ky sa i vjeter... Smund e marr me mend, si e marrin easy disa... por edhe paret luajn SHUM rol.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

Ndërkohë gjatë një intervistë në tapetin e kuq të Golden Globes, aktori tha se ndihet në formë, por pranon se nuk ka një emër për fëmijën e tij të ardhshëm. Rosalind, e cila është 26 vjeçe,
kjo kjo nuk do ase me te voglin dyshim.:yep:
 

Passion

Antarë i Respektuar
Titulli: Mel Gibson bëhet baba për herë të nëntë

sdi ku i ka pelqy asaj se...? plus ky sa i vjeter... Smund e marr me mend, si e marrin easy disa... por edhe paret luajn SHUM rol.
Preferenca!

Ka qene e mbetet njeri nder ata aktore simpatike,pse jo e i hijshem. :)
 
Top