• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntëMel Gibson do të bëhet sërish baba. I radhës do të jetë fëmija i nëntë për aktorin 60-vjeçar, por i pari me të dashurën e tij 26-vjeçare, Rosalind Ross.

اifti ka dy vite i lidhur dhe një burim tha për “People” se “Melit i pëlqen shumë të jetë prind” dhe se “mezi pret të ketë fëmijë me Rosalindën”.

Mel Gibson ka 7 fëmijë (nga 17 në 36 vjeç) me ish-bashkëshorten Robyn Moore, me të cilën ka qenë i martuar plot 30 vjet. Ata u ndanë në vitin 2006.

Aktori i famshëm ka dhe një vajzë me ish të dashurën Oksana Grigorieva.

/ Top Channel
 

Passion

Banned
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

60 vjecar sa i plakur.

Ti rroje!

Eshte njeri nder aktoret e mi te preferuar.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

uaaa sa shum paska ndryshu!! aktor i mir dhe me stil ka qen cdo here....
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Qyqa si qeka be ky!
 
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Cne kaq i vjeter?

Por prap mjaft i pashem,i shkokan vitet!
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Enderr ne kasete, familja e madhe!

hajduti
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

Eshte e vertet se dashuria nuk njeh moshë, porse te jesh me dikend qe ka shum dallime mes tej dhe tij, sdo jet aq e preferushme. Si psh kjo sa e bukur shkelqen, kurse ky duket shum i vjeter. Edhe me 60-ta do mund te tregonte pak me i ri sesa qe figuron ketu ne foto....
 

legjenda

Tetova
Titulli: Mel Gibson do të bëhet baba për herë të nëntë

edhe dashuria nuk nje kufi
 
Top