• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meme nga rrjete te ndryshme sociale...

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Kush i ka tera keto maska mor Fran?! :)) ne fakt ka mjaftueshem,pa le kur jane e te zeza ne shpirt e mendje,te kepusin.
Gjithesesi maskat masak ngelin ,asnjehere nuk shquhen si fytyre.
Me te mira Or Fran,mos bej sherre.
 
F

Frank

Kush i ka tera keto maska mor Fran?! :)) ne fakt ka mjaftueshem,pa le kur jane e te zeza ne shpirt e mendje,te kepusin.
Gjithesesi maskat masak ngelin ,asnjehere nuk shquhen si fytyre.
Me te mira Or Fran,mos bej sherre.
Nuk e kam idene per cfare e ke ti Neve, une i gjeta te gatshme kto dhe mu duken interesante ti ndaja me ju. Por po qe se i djeg ndokujt nuk o faji im, historia do tregoje te verteten.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Nuk e kam idene per cfare e ke ti Neve, une i gjeta te gatshme kto dhe mu duken interesante ti ndaja me ju. Por po qe se i djeg ndokujt nuk o faji im, historia do tregoje te verteten.
hahahahahahahaha, absulutisht qe po.
 

Tiku

Leri Minat...
Staf në FV.AL
Na kishe zbardh icik o derman se nuk na kap aq dendur dielli. LOL LOL
Sa per ban celsat e kashtes kemi. hahahhahhahahhahahahhh
 

Tiku

Leri Minat...
Staf në FV.AL
m'ka kap icik shume dielli po keshtu t'kom thon alamet pjeshku jam. LOL LOL
 
Top