• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
I

Iva1

Zot na ruaj!Ka filluar dhe linja e internetit me trajton si gjirokastrite.Mi jep me cc njesite.
@Empire pika inshallah se ty do te te kete degjuar.Se mu ngriten nervat!?
 

Empire

Antarë i Respektuar
Zot na ruaj!Ka filluar dhe linja e internetit me trajton si gjirokastrite.Mi jep me cc njesite.
@Empire pika inshallah se ty do te te kete degjuar.Se mu ngriten nervat!?
Mos u inatos sepse kur njeriu inatoset i rritet temperatura edhe truri konsumon me shum glukoze dhe proteins edhe gjaku fillon qarkullim me te shpejt dhe si pasoje rruazat e kuqe kerkojn me shum oksigjen glukoze edhe proteina per te ushqyer trurin , clirimin e nxehtesise edhe si pasoje e kesaj do te duhet te konsumosh me shum ushqim qe do te thot harxhim i pa dobishem ??????
 
I

Iva1

??????????
Mos u inatos sepse kur njeriu inatoset i rritet temperatura edhe truri konsumon me shum glukoze dhe proteins edhe gjaku fillon qarkullim me te shpejt dhe si pasoje rruazat e kuqe kerkojn me shum oksigjen glukoze edhe proteina per te ushqyer trurin , clirimin e nxehtesise edhe si pasoje e kesaj do te duhet te konsumosh me shum ushqim qe do te thot harxhim i pa dobishem ??????
????????????
Mendimi pare me erdhi te mbushja vasken e te relaksohesha,po jo sbehet se harxhij shume uje.Si mumd ta stopoj kete gjendje,omg spo di nje menyre ekonomike????
 
I

Iva1

Kam dal ne perfundimin se nje nga gjerat me me shume vlere eshte si te qendrosh e qete ndaj gjerave qe te tjeret provokojne !Nga ata te cilet nuk e dine cdo te thote :liri.Se askush nuk eshte i lire deri ne momentin qe kerkon te bie ne sy.Lavdi Zotin jam e lire dhe e shijoj ne cdo lloj dimensioni kete liri!
 
M

Morfina

Menyra se si nje mickonje sjell ne drite kalafmit e saj!! Jo per gje po thash te bej genocid ??
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top