• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Passion

Antarë i Respektuar
Gjithmone pasi perfundojne ndeshjet e kombetare me humbje them se nuk do i shikoj me ndeshjet e saj .

Serish s'mund ti anashkaloj.

Nje bravo te madhe dardanve.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
kam vene nje maske flokesh me perberje bimore ,po pres te behen 30 minuta per te bere dushin.
Pas tere veres plazh, tani duhet me fillu me trajtu mbetjet e kriprave ahahahahahahah.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Ne ate rrugen e shkrete ndersa do jemi vetem ne te dy..do nxjerrim doren nga dritarja e makines..e do me buzeqeshesh,atehere me lejo te puth supet e tua...te ve kaseten me kenge dhe te me tregosh se si u dashurove me mua.
E te ndjej majat e gishtave tek mollzat e mia,e te ndjej ndersa qesh here pas here,e pastaj te shoh nofullat e tua ndersa shterngohen me njera-tjetren ndersa sheh rrugen drejt e me premto, me premto qe do jesh shtepia ime..
Dhe per nje motiv absurd une do ndjej faqet qe me njomen nga lotet...sepse kjo gje e jona eshte krijuar per tu jetuar vetem nje here

 

Frank

Ashtu, kështu...
U çudita si fillim me ate pjesen ku thuhej fut kaseten. Ne 2019 kasete?!
Pastaj u rimendova dhe thashe kjo ka ndodhur vertete se kaseta ka kohe qe eshte zhdukur nga qarkullimi e per pasoje qenka e vjeter edhe si histori dhe u ndjeva i trishtuar.


Nuk mundem te te bej reaction?
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
U çudita si fillim me ate pjesen ku thuhej fut kaseten. Ne 2019 kasete?!
Pastaj u rimendova dhe thashe kjo ka ndodhur vertete se kaseta ka kohe qe eshte zhdukur nga qarkullimi e per pasoje qenka e vjeter edhe si histori dhe u ndjeva i trishtuar.


Nuk mundem te te bej reaction?
Doja thjeshte te dija.. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top