• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

titan

Requiem for a dream
Sotir mos i ler zjarret te digjen se do digjet fshatii ,,,sa here do qe te ta thoj apo do ndonje rrufe nga koka 😂😂😂
Fshati le te digjet, po ta djegim bashke ama @Bebw lol lol
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Qe nuk lexon dot rehat PM, pa u pare. lol lol lol
 

Vvetoni

Larguar
A e keni pa, naj here ndodhin krejt senet qe nuk duhet me ndodhe.
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
paskemi te njejtin problem 😂,une i heq emocionet para pasqyres 😂😂😂 bej nje monolog te fuqishem e te dhunshem me veten dhe pastaj veproj 😂😂😂😂
jo aty vetem suvatohem lol

mos fol me veten eshte shenje e keqe ja ik lexo tek xhindet lol lol
 

Bebw

Hilarious🌞
Staf në FV.AL
jo aty vetem suvatohem lol

mos fol me veten eshte shenje e keqe ja ik lexo tek xhindet lol lol
ahaha jo dhe ato me duhet te lexoj une dhe pastaj te me pushtojn ,ca e pushtuar jam nga erresira une 😂,dhe xhindet me mungojn 😂😂😂 hajd te me lidhin pastaj 😂😂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mami: “E... ti kategorikisht duhet te heqesh dore nga embelsirat, madje nuk do ble me gjera te embla”
Une: Hap bufene me gjet noi gje me henger.

Show me some mercy!!! 😩
0998CE21-BA2E-4619-849C-D78BAD9102E1.jpeg
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Zhgenjimi zakonisht vjen nga njerezit qe njohin cdo qelize pasi i ke strehuar ne zemer.
 
Ke trazuar ishullin ku lundronin ndjenjat e mia....
Me ardhjen tende te papritur
U largua qetesia......Ad Majoram....
 
  • Like
Reactions: Ivy
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top