• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendim i castit?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
U ndodh ndonjehere te kapni veten mat,te humbur ,pa mendime?
Edhe ta pyesesh veten ske pergjigje,sepse asnje moment i jetes tende nuk eshte aq bosh sa mos te gjesh arsye per ti dhene pergjigje ketij casti.
E cuditshme!
Kot nuk thone,mendja kokerr gruri:p
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Po mendoja dicka..
Nese psh une shoh dike them ua i ngjan x personi. Kjo sepse jetoj ne nje vend ku ska sh mix kulturash.
Nese psh jemi ne amerike ku ka plot afro-amerikan..keta me ngjyre i krahasojne dot me te bardhet? Dmth uaa sa i ngjan atij komshise snob qe hedh plehrat te shtepia jone?

Dmth se di.
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
te gjej forcen per te ecur perpara apo jo ?
Ja e vendos qe nuk do ta gjesh?!
Do te te pelqej cdo shfaqje qe do rrish e ta shohesh ulur duke kaluar ne syrin tend pa qene vete protaginiste kryesore e jetes tende?!

Mos humb me kohe!
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Ja e vendos qe nuk do ta gjesh?!
Do te te pelqej cdo shfaqje qe do rrish e ta shohesh ulur duke kaluar ne syrin tend pa qene vete protaginiste kryesore e jetes tende?!

Mos humb me kohe!

do te perpiqem

gjithsesi faleminderit IVA
 
  • Like
Reactions: Ivy

Passion

Antarë i Respektuar
Diku para shtate vitesh te derguar me poste mora dhurate nje liber.

Te dytin liber te botuar akoma se kam ne dore .

Në det pafundësie, zemër, varka jonë lundronë e qetë.
Në vela, ajër’i freskët, dielli, hëna, yjet e mbrëmjes vonë.
Në përjetësi, zemër, një melodi, këngë jeta jonë do t’jetë,
Mëngjes i purpurtë, gjak i gjelbër n’inde sythesh të njomë…


Fëmijë të lumtur janë stinët, lodrojnë e bredhin në park
Në thellësi të shpirtit tënd vij e shuaj etjen time të verbër
Dashuria, është drit’e përjetëshme që na rrjedh nëpër gjak
Si ndër livadhe e uritur vrapon një stuhi frymëgjelbër…


L S

Sot pata kenaqesine ta takoja nga afer. :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top