• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

GLOOM haha si femi qe jam argetohem :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me pelqen firma e saj...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Romeo ka marr superxhiro...Relax..
Shkodrane kissssss
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me pelqen avatari saj.....
*romeo* i fixuar pas GLOOM :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

abstrakt....
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ky akoma me i cuditshem se romeo :D (diku diku)

jey shume e shkathet na turullosi kaq shpejt poston :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

naquke..... ShkodranNe
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

harron ca thote.....
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

cun tamom :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

si avatari qe ka ashtu eshte :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

rrapatushe....
 

Lediana

Banned
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e njoh gjithsesi me kalimin e kohes do mundohemi te japim nje mendim :eek:k
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me pelqen emri saj :)
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

avatar i lezetshem
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i matur.....
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top