• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mister.....!
Teta Zina e kujdsshme!
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Diku diku,acarohet kur e kundershtojne..Me pelqen,pjese e nje karakteri pa gusto....

Sweetzzinna,e di vete,kam shume respekt per te...

Jey...Si gjithmone me humor..
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i druhet indentitetit te tij ( diku )
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

blen shume, shet pak :)
 
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Jey..me duket nje cik misterioze dhe enigmatike meqe nuk pelqen shume te ekspozohet ne tema te tjera :)..Nuk di shume per tipin e saj.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Deliza si emer tingllon shum but dhe e kendshme.
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk eshte se e njoh
Por na ka ardhur ne sofer :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e po nuk eshte fai im se din te presin mir vlonjatet
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

evi3 Tema thot :mendimi yt per anetarin lart teje , tani ose thuj dicka , ose futja kot , por kur nuk e njef mos shkruj per ate siper qe ke , thjesht prit per ndonje qe njef .
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Akullore je jashte teme
Mos i bjer si marigleni po futu ne teme dhe bej si te tjeret sdel me ... e zgjuar ti se te tjeert
nese ste pelqen rradha prit rradhen
Mendim?HMMM e paska kap keq me mua kjo LOL
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Se benkam dot ignore , sa keq se qenka mederator , vl...
 
Redaktimi i fundit:

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

U be kjo me me bo IGNORE
targe VithKuqi
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Edhe kjo shkdrania sle vend per te tjeret per te komentuar
pffff
 
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Evi, tip miqesor..( perjashto ketu rastin me Akullin :D )
 
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do kap rradhen une tani, se mos ma zej dikush pa hiri :p

Shodrane..eshte embelsira vete :)..me duket energjike, e shkathet, e komunikueshme, shume e kendshme dhe ka dhe nje fije te holle humori e te lezetshem qe e ben shume te vecante :)..:kiss

P.S. Sikur e kisha nje parandjenje se do ma kaloj dikush LOL..
 

ShkodranNe

Dwell in possibility
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Do kap rradhen une tani, se mos ma zej dikush pa hiri :p

Shodrane..eshte embelsira vete :)..me duket energjike, e shkathet, e komunikueshme, shume e kendshme dhe ka dhe nje fije te holle humori e te lezetshem qe e ben shume te vecante :)..:kiss

P.S. Sikur e kisha nje parandjenje se do ma kaloj dikush LOL..
deliza, hahaha po ti jepu icik gishtave se le nam ..breshke LOL

me vertet pershtypje te mira :kiss
 
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

deliza, hahaha po ti jepu icik gishtave se le nam ..breshke LOL

me vertet pershtypje te mira :kiss
Skam faj une, evit si pritet, eshte si lepur i shpejte LOL..:kiss you
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E dini qe jeni jashte teme me keto puthjet :p
gjithsesi kushdo qofte nga te dyja lart ,eshte shume e mire :D
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i pelqejne macet kesaj shtrige edhe pse un i kam alergji omg larg meje
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top