• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

GLOOM kur nuk e ngjit dikush e shpreh ... ( si puna ime ) :pp
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Per xhulio30 kam vetem mendime te mira , eshte i matur , i sakte i drejte , i ka lezet fjala qe thot :)
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I pelqen peshkimi :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shembullore duket :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ka nick name te lezetshem edhe pse nuk e kuptoj mire un :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Edhe pse m'duket si msuse letersiet prap skupton :p

Origjinale.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shkodrane mir ka qejf macet ishalla nuk cjerr si macet :p :p :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

vetekomplimenti :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

eme me paska dal nami keq ktej :p :p :p :p e ka fain teta zina :p LOL LOL
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

po mendimi per mua cili ishte :p LOLLOLLOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mistrece je ja cmendim kam :p :p

E vockla e xhaxhit :p :p :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vdes per komplimente ky lart...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendimi im per kte siper si sme beri nje kompliment :p :p
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Je si rrush Vlore :lule:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Love si gjithmone..:kiss

Rendex,cun i mir,cun i bukur,i lezetshem ,ta pish ne kupe....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ajo siper ksaj cti them gjithcka qe te mir qe mbart kjo bot e gjen tek ajo :D

Kjo posht asaj siper mmmmmm xot me paska ber kompliment te bukurrrrr :serenate:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Jemi ne muajin e bamiresise Rendex:p:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I them ksajt siper perfito nga muaji bamirsis bej sa me shum komplimenta se do vi ti shfof teta zina :p :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ky siper...djal per tu pire ne kupe sic ka then edhe gloomi :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me pelqen shum firma e ksajt siper :) :)

e adhuroj per ate qe esht :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Te pakten jam katunar me i civilizuar se ky siper :p :p :p LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I ko i them kti siper se me i lumtur se mua sje :p LOL
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ky lart si kacatorr,si pushojne gishtat njehere...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Hahahahaahaha,e shoh ne largesi:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Si paska shijet muzikore njesoj me mua
kjo do te thote qe se ka kap objektivin :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top