• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Fisnikeri si bora ne male :puthdore:
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I drejteperdrejte,i sakte,i mencur,fisnik,xhentil...
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eshte i pjekur, serioz me aq sa kam vene re. Pastaj jo cdo kush mund t'i kuptoje postimet e ketij.
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka shpirt te embel,duket shume e qete...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Disi nuk shpreh veti te gazetareve se keta gazetaret tane jane te zhurmshem dhe thashethemaxhi. Kjo Kreta, e qet, e matur dhe e vendosur.
 
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

po te pershkruaj me te njejtat fjale: i qete, i matur, i sjellshem :)


epo une do e kem ngaqe di te ndaj punen nga jeta qe me perket mua dhe miqve te mi, qofshin virtuale :)
megjithate edhe ne pune keshtu jam... jam specie e vecante brenda llojit te gazetareve :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Shpesh kam mendime te njejta
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

avatar interesant per nickun qe ka,,
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka firme interesante...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ka shume postime...:)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ka avatar te bukur
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

sh domethenese firma... ishallah ke zen mend per rrugen tjeter...lol
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Matematikante e forte na doli kjo ..

tani e di se ku te kerkoj ndihme per studimet qe do filloj lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e embel.............
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

arfe: e sjellshme dhe bujare

p.s. endrra, na moj se llafe i pata, nuk zgjidha ndonje ushtrim:p....

ej ky moment ku duk si dejavu endrra, nese te kujtohet...hahaha
 

AjSi

...
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Endrra a je prej shkodret pash zoten? :DDD apo ndoj qytet afer shkodres?

per kto tdyja lart skam pas ide te qarte se cfare gjinije jane...megjithese tash e kam kuptu ;P
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

kam par ca mendime te saj shum me ken len pershtypje Ajsi ..dhe emri se ka zgjedh me pelqen shummmmm .


endrra oooo" goc e keqe"
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

a ca kam qesh ....Po them ,,,rrajt ne shkoder e kryt diku tjeter ....Po ca rendesijet ka, se kam gjysen e jetes time jasht atdheut :)

Ajsi ,,,jam femer me te mbush gojen moj ta marrsha :)

Ti je pikante ,,,merre vetem pozitivisht ket qe te thashe :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i ka shpall dimrit lufte me ate avatar... m eka i kafe borxh
 

Endrra

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

me qe jam me e reja mod ,,,u kam gjith stafit borxh

Kafe me nje dopio raki kumbulle po deshe eks lol

I matur ,,, me sa kam lexu (se nuk e shoh shpesh ktej )
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

xhentileeee
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

xhentil....dhe me temperament :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa ke munguar te befsha gropen se je ber per mall :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hahaha hajde mendim hajdeee......rencim te dy ne ate grop pra cte them un ty :p LOL

rendexi...cun me nam (te mire dmth ) :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top