• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Bela anatare qe i jep gjallri forumit me kan munguar bisedat me kte antar gjat kohes qe ka munguar :D :D

Kiss bela :D

Ps.....Hajde se po te pres ne grop atere LOL LOL LOL
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e njoh .....
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e njoh...dreq :p
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka bere mungesa...Uroj ti kete me justifikime te vlefshme...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

GLOOM Me beht qejfi qe u rikthyer persri.......
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ka bere mungesa, mendova mos ish fejuar gje ... lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Lol se mos ma gjete nje ti e su fejova une :p :p :p

Soul bukuroshe e mir ska te shar :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

sensuja: kripe dhe sheqer...:)
 

sensuu

sweet
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

eh po mire se nuk rrezikokam per diabet :p

soul eshte tip shume inteligjente.......edhe di me u shpreh bukur :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sa koh kisha pa dhen nje mendim per kte siper :p

Doktorresha humoristike :p :p Vajz e shkathet esht :)
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Si honey e kam.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kte siper te poshter e kam por esht labe cti bej ::p :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Reni, djale i mire:)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

duke e embel :) se njoh mire akoma
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

bella..... nje mendim e kam .... .... .... por vetem per vete jo share.
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Goca me e llogjikshme ne forum me aq postime sa kam lexuar.
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E dashur, e sinqerte, e zgjuar dhe ndrit vendin kudo qe eshte.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

komshie e kame ne pune vet po ka cej jimy choo LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cun me pelen pasi ben humor e shaka dhe si mbetet hatri esht nje person i qeshur ne cdo koh ....:D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka filluar te shkruaje pa gabime...
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vajze e mire duket keshtu ,vetem qe c'do here qe hap une forumin e shoh me veshje te re LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Gjithmone pozitive,dhe e kendshme sensuu.
Ps....... Nuk jam mendjemadh jo,po kane edhe halle populli :(
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Iron nje person teper pozitiv nje argumenus i zoti qe i ka munguar dhe do i mungoj ktij forumi me bisedat dhe komentet e tij

Respekte Iron_Leon......:)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Rendexi djal i hareshem dhe deri sot vetem mendime te mira jep per anetaret... ua don te miren me pak fjale:p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top