• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Sme pelqen hic ky interisti lart!!
 

LoSsT

VIP
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Nuk e di pse me ngjan me majmunin kjo lart, :p lol
 

Elushe

Vogëlushe
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Me ç'e kam lexuar neper forum, me duket djale i pjekur si dhe shoqeror.
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E qeshur...
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e dashur :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Belaaaaaaaaaaa gjalleria dhe harmonia e forumit :D :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

:D...mire xhan po mos bertit se te degjoj sma kan len akoma vesht...ka kohe :p....rendexi hmm cmendoj per ty un?? djal per ta pasur ne lagje komshi...i mire i mire :)
 
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

I jep fryme forumit :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

vipi me delicios i forumit
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ka humor,dhe i jep pamje tjeter forumit...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

nan madhja e forumit :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Quku,.Prej Shkodreta ma,..:)..kam nje respekt te vecant,,per te,.me pelqejn krijimet e tij..nepermjet humorit qe perdor neper copezat e tij,,jep gjithmone nje tablo reale,,me ka ndodhe shpesh te qeshe me ze te larte me disa nga vargjet e tij,..dhe firmen se lexon dot robi,..se te thote je lugat..hahahahah..
Shkodran Humori i shkon per shtat,,shkurt muhabeti..e ku ka humor ka dhe zgjuarsi,.sigurisht,.:),.
 

ergon

Λάθε βιώσας.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e ekulibruar
me dije
nje arsye per te cilen dikush jia vlen te frekuentoj nje forum
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ergon..:)..gjithmone dijet zgjerohen,..dhe kete e kam kuptuar ne bisedat me ty..:)..flm per kete..
Respekte,.:),.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Zonje malsore
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mendjekthjellet... Idelasit.....

Do te ishte nje krah i mire per tu mbeshtetur ne diteve te veshtira.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

nder te tjera.... eshte altruist goxha...
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vajz me bagazh
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Cuna me portobagaxh :p :p :p

Me ken shkodran te tana i ban :p Cun i mir per her e shef ne humor dhe i qeshur sprish qejf me njeri :D :D
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ah roma roma sa qytet i bukur kush e di si e mendon dhe Rednex kete pune......
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Ahahhahah po po qytet i bukur :p :p :p

I them me mir te behet interist sesa me pleqet e milanit :p :p
 

My Self

Born To Be Happy
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i fiksuar pas interit !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Postuesi/ja me dembel/e i/e forumit.
 

chika

Anëtar i Respektuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ske ca thua per kete lart esht shume pak aktiv
ste le mundesi ta njohesh.....:p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

/me ferkon syt ky ne forum :p

kam rskept :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

/me ferkon syt ky ne forum :p

kam rskept :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top