• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mendimi yt per anetarin larte teje ?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

trendafil me ves
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Master Mjeshtri :D Cun artist :D
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dreqi vet :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

si e njoftme me duket ka avatar te cuditshem
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E dua per hir te Allahut kete :)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Musliman i devotshem...Allahu e shperblefte...
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i gatshem per ndihme :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Vetvetja .....ndoshta gabohem .
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Edhe ky siper vetvetja....edhe nuk gabohem mendoj :D
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Kjo siper te dyt ske ku e gjen :D Sa mir do ish sikur te kishin 10% te gjitha femrat nga kjo :D
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Mami me seksi i forumit sgabohem fare :).
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Zog Thiu.... thon Malsoret... per te shkathtit ne kuptimin pozotiv :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

hej meqe eshte shen valentin po ma beni qejfin eee :p......cuna te ndryshem nga nj-tj....por me personalitet te lezetshem te dy.....:D (Rendex-Angel)

Dying poet u bere moderator shoh....urime gezohem :D
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e kendshme shume shume shume, tejmase shume :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e drejtperdrejte...my self tamam :D
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Paska ndryshuar pseudonimin, me pelqen ne mendime dhe ka nje avatar shume te bukur :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Dinamike...:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Unike ...Gezon respektin tim me plot kuptimin e fjales kjo antaria siper :D :D
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

i pelqen te argetohet, sepse e kam pare vete te forumi LOJERAT!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

e kam xhan sensun...
me fal hartin
atehere, i sakte ne disa lexime qe kam lexuar.. me shume se njoh...
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Eshte vajze e shkathet :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

energjike :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Pozitive ............:)
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

ja prish punen ngaiher ne te shpesht interi
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Po vras mendjen ca masteri po ben ky lart lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

E poshter qe i ka munguar forumit kto koh :p :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Mendimi Yt Per Anetarin LARTE Teje

Erdha erdha mos ma mbyll deren :p :p
Lab i poshter me zemer te madhe :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top