• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Arfenilla

Themelues i Forumit
Mercedes-Benz G klasë duket të jetë mjeti i blinduar i zgjedhur për mbretërit, sulltanët, krerët e shtetit dhe kanadezëve.
Shumë nga tiparet e brendshme janë të kontrolluara nga një mini iPad, duke përfshirë edhe ndriçimi, kamera, ventilimi dhe sistemi audio vizualë.
Kjo makinë e pa zakont ka një qmim 1 milion dollar, ju mundi ti shikoni foto e kësaj makine super luksoze.B info
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Pikerisht fjalen qmim qe nuk eshte shkruar sic duhet kishte te nenvizuar :p lol

Kam nje ide tia 'blejme' qeveritareve tane :p
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

aman te kisha 1 million dollar, do kisha blere nje shtepi, e jo kete...po ka njerez qe munden te ja lejojn vetes te dyja....sjam nga keto fatlum,por elhamdulilah me keto qe kam...
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Edhe keshtu sdija cfare makine te bleja.
Me lehtsove punen Arfe
Po mar nje nga kjo shumtira Benz:p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Un du ate shpin mrapa fotos :p
 
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Keto gocat mendjen e kane vetem tek veturat dhe leket !
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Edhe keshtu sdija cfare makine te bleja.
Me lehtsove punen Arfe
Po mar nje nga kjo shumtira Benz:p

Me vjen mir se te letsova pun.. po shiko ajo e para farenuk eshte ne shitje lol
 
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Tani e kuptova pse kaq te veshtira per kafe jane keto gocat me larte , deshirojne vetura luksoze miliona dollareshe !
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Du edhe un kafe si ceni :p
 
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Vetem pronari i vetures eshte , pa pronaren ne kete rast .
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

Duhet te kesh veturen milioneshe per kafe djalo !

Un skam shum mend se edhe me makin 10 mije eurshe vjen per kafe ajo po he :D
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Mercedes Benz G klasë, 1milion dollar

so tu na dal llogaria, se kena kalamoj me ushqy. e jo mo llllukss :fiu:
 
Top