• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Merimanga ngre peshe peshkun e kuq

marim-768x524.jpg

Nuk e kishim imagjinuar, merimanga ngre peshe peshkun e kuq.

A do e kishit imagjinuar një merimangë ‘të fiksuar’ pas peshkut?

Pamjet janë bërë publike nga Jeremy Schalkwijk dhe tregojnë një skenë të paimagjinueshme për shumë prej nesh.


33-vjeçari është i pasionuar pas peshqve dhe ka ndërtuar një akuarium prej betoni në shtëpinë e tij ku edhe ka hedhur peshq të kuq.
Por befasia nuk është këtu. Në një intervistë për mediat në Afrikën e Jugut, Schalkwijk tregoi momentin kur kapi “mat” një merimangë që po i rrëmbente peshqit nga akuariumi.

Edhe pse ishte sa dyfishi i peshës së saj, 33-vjeçari tregon se merimanga kishte fuqi ta nxirrte jashtë ujit peshkun.

“Ishte një pamje e çmendur. Ju nuk e shikoni atë çdo ditë. Nuk e dija nëse merimangat peshkonin dhe aq më tepër me një peshk me një madhësi kaq të madhe,” përfundon Schalkwijk.lajmifundit.al
 
Private conversations
Help Users
    Top