• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Merkel, letër Ramës: Keqardhje e thellë për viktimat, do t`ju mbështesim!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Merkel, letër Ramës: Keqardhje e thellë për viktimat, do t`ju mbështesim!


Vala e solidarizimit me Shqipërinë nuk ka të ndalur.

Kancelarja gjermane Angela Merkel i ka dërguar një letër kryeministrit Edi Rama, ku tregon se me shqetësim të madh, ka mësuar mbi tërmetin në Shqipëri, e faktin që ai shkaktoi shumë të vdekur e të plagosur.

“Do të doja t`ju përcillja ngushëllimet e mia më të sinqerta. Mendimet tona janë me të afërmit e viktimave dhe me të lënduarit. E njoh dhimbjen që ju dhe familjet tuaja po përjetoni. Duam t`ju shprehim keqardhjen tonë më të thellë, për ju dhe të gjithë ata që humbën njerëzit e tyre të dashur pas tërmetit. I urojmë të plagosurve shërim të shpejtë. Gjermania dhe Bashkimi Europian do t`iu mbështesin në një moment të tillë të vështirë“, ka shkruar kancelarja gjermane.
©Copyright Gazeta SHQIP
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Noj Lek ke thote Rama?! Se kshu e di ky qe e ke pike te dobet ti Ramen
 
Private conversations
Help Users
    Top