• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesazhe dashurie!

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
"Hec te them nje gje te veshi"
 

kitrra 123

plak gjufurrak
A vlene edhe per te martuarit? :unsure:
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Dikur kam qene shume romantike po shume shume... tani se di as vete por me shume kalojne vitet e me shume me ngjajne sdi cemer ti ve...kohehumbje ..
Gjithesesi po ju perkthej nje sms qe me solle para ca oresh ..
Do betohesha qe ke ngritur vetullen e djathte,qe po thua prap ky..qe sme ke kohen apo mendjen...etj..etj
Por une jam, e do jem tani e gjithmone!!
Ule vetullen e buzeqesh se te dish si ngjan e buzeqeshur sdo ndalje se buzeqeshuri...e missioni im eshte qe te jap vetem buzeqeshje.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Trupi i jot i ngjane pikturave te lashta Greke.

Eshte nje nder komplimentat me te embel per mua. Ndoshta momenti,personi ka te bej patjeter, ngelet si nje tatuazh shpirti ne mendje.
 

elle

Chill
kshu fjal sme kujtohen nder vite por me kan mbetur ne mendje nje tufe me trendafila blu qe me blene … ishin aq te bukura dhe pse blu :)
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
S'të kam harruar

Edhe pse kurrë nuk të përmend
Asnjëherë s'të kam harruar
Në çdo minutë ti ke bërë vend
Në çdo frymëmarrje ke egzistuar.

Kaluan ditë, muaj dhe vite
Por zemra kish' ndalur aty
Çdo minutë qëndroj në pritje
Që të trokasësh, përsëri...

Dikush më pyeti nëse të njoh
Në kokë m' kaluan mijëra mendime
Ndër dhëmbë pëshpërita "jo"
Dhe pse je brenda zemrës time.
 
Top