• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesazhi me i vecante..?

Kitty

Anëtar i Respektuar
Cili është mesazhi, sms-ja,me e vecante qe keni marre, dhe qe ndoshta mund ta mbani akoma ne celularin tuaj?
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

S'kom naj mesazh te veqant o me mire te them i fshi pasi ti lexoji nuk i ruaj.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mesazhi me i vecante..?

Kam mbajt 2sms per disa vite, por qe humben kur humba dhe telefonin. një nga mami një nga "babi"...lol, shaka, një nga i fejushmi:D, gjthss ska gje se akoma i mbaj mend permendesh...:)
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

'ju keni 99 thirrje te humbura nga private number\

from vodafone
time 00 00

hihihihihii
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

mesazhi me i vecante është ajo qe me solli babi per ditelindjen e 19-te, qe ishte ditelindja e pare larg njeri-tjetrit dhe ai mesazh qendron prej 1 viti ne cel tim... :)
 

Endrra

VIP
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

edhe ti me gezove qe e paske marre e-mail :) dyshoja se mos e kisha gabim adresen. E-mail tend ia lexova babit. U gezua dhe te uron nga zemra gjithe te mirat per ty dhe familjen tende. Ai sa here ju kujton dhe thote ...ishin goca te rralla...
Edhe une te uroj gjithe te mirat ne jete dhe pune. Ne Tirane ke disa miq qe te duan :)
Te perqafojme,
 
Last edited:

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Nga një mik i imi ne burg " O vlla a e din se kur Luani plaket e lehin edhe qente"
 

AjSi

...
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

You are a terribly real thing in a terribly false world ,and that , I believe , is why you are in so much pain.

E ka kopju patjeter po gjithsesi me duket me i vecanti ;p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Tete te pershendes dhe te them se te dua shum, po ti qoj keto dy dardha e dil rrime .......love you tung.
ishte mesazhi ne leter nga mbesa ime 10 vjeqare ......... se ma dergoj permes mamit tim kur nuk kishte ase 1 ore se kish ik nga un, madje i kish ber dhe dy zemra ! sinqerisht mu mbushen syt me lot ,e kam var ne kuzhin dua ta shikoj sa here te kaloj aty...:xhan1:
 

Aguero

Anëtar Aktiv
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Bir kartoni i kuq ne ndeshjen e pare te kampionatit me fushekosoven te len pushim per 4 ndeshje .....hajde mesazh hajde se e qellova kallash /// nga një bashkelojtar
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ne tel smbaj mesazhe
Me ka hyp ky ves qe ose i fshi pa dashje ose pasi i lexoj 100 here prap i fshi.
Gjithsesi disa mesazhe nga mami, motra e vogel dhe mesazhi i pare qe me tha ne mesazh 'te dua'

Une doja te thoja , jane ato emocione qe hap tel me mendjen qe do gjesh mesazhe te rendomta
Fillon e buzeqesh me vete, te dridhen pak duart, edhe pastaj afron tel afer vetes, nganjehere edhe te shpeton ndonje puthje aty :p
Te gjithe keto sms qe te bejne te jesh jo normale ne syte e te tjereve, jane mesazhe te vecanta :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi: ,,Te lutem me thirre''- ne 12 nate.

E therras dhe nga matan një ze i pergjumshem: Kam gabuar numrin. Me fal! :teleskop:
 

Jetmira

..........
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

kam 1 gje tkeqe qe i lexoj e i fshij sidomos nga ato adhuruesit sekret qe mcojn poezi dashurie
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Kuksi ri ka bo ndryshime
Ka cu trenin ne rruge makine
Ka bo shpi pa cati
Kerce rrok me cifteli
 

Legally_Sweet

If you’re a bird, I’m a bird
Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Une jam tip qe s'fshij mesazhe (sms, e-maile, voicemaile, mesazhe fb-u, siç i lexoj aty rrin). Sms te veçanta ne telefon kam pas plot por i kam fshi kur m'ka kap nervi :p

Ja një per shembull:

P.s
naten
P.s.s
naten se harrova me te thene
P.s.s.s
se nuk maj mend a te thash gjo "puc". Nqs nuk ta kam thene, te premtoj qe rradhes tjeter do ta them...
P.s.s.s.s
Kam harru me te thene qe kaka-kola ishte e skadume
P.s.s.s.s.s.s
Thjesht me te kujtu qe kam shtu një "s" me shume se c'duhet
 

Jetmira

..........
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Jan shum, por një mesazh domethenes një poezi me 5 faqe dhe qe si shperblim mori thjesht një faleminderit...
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

-Ne nuk jemi te lidhur. Nuk kemi qen kurre. Ne jemi thjesht dy njerez qe duhen shume fort, qe perjetojne cdo te mire e te keqe te shtrenguar bashke, qe japin jeten per njeri-tjetrin. Por vetem te lidhur nuk me pelqen ta quaj ate cka un dhe ti jemi. Ne shpirtrat tane ekziston dicka me shume se një lidhje.

p.s Dikur lol se tani jam Single
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

-Ne nuk jemi te lidhur. Nuk kemi qen kurre. Ne jemi thjesht dy njerez qe duhen shume fort, qe perjetojne cdo te mire e te keqe te shtrenguar bashke, qe japin jeten per njeri-tjetrin. Por vetem te lidhur nuk me pelqen ta quaj ate cka un dhe ti jemi. Ne shpirtrat tane ekziston dicka me shume se një lidhje.

p.s Dikur lol se tani jam Single
Sa te paska dash mo aman!:p:plol
 
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mos u stermundo ti tregosh askujt arsyet pse duhet te qendroje prane teje. Cdokush qe e ndjen kapercen te gjitha lumenjte e heshtjes tende, dhe e gjen vete uren qe ju bashkon brigjet. E ne mos e befte mos u hidhero, perkundrazi, gezohu qe dikush i cili nuk te meriton nuk është me pjese e jetes tende!
 

MasteR

I'm offline

sensuu

sweet
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

jo i vecante por ishte një mesazh qe me beri te qesh ku me thoshte:nuk e di çfarë mi kishe bere asaj kafes sot,sepse te kam menduar vetem ty :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ne tel smbaj mesazhe
Me ka hyp ky ves qe ose i fshi pa dashje ose pasi i lexoj 100 here prap i fshi.
Gjithsesi disa mesazhe nga mami, motra e vogel dhe mesazhi i pare qe me tha ne mesazh 'te dua'

Une doja te thoja , jane ato emocione qe hap tel me mendjen qe do gjesh mesazhe te rendomta
Fillon e buzeqesh me vete, te dridhen pak duart, edhe pastaj afron tel afer vetes, nganjehere edhe te shpeton ndonje puthje aty :p
Te gjithe keto sms qe te bejne te jesh jo normale ne syte e te tjereve, jane mesazhe te vecanta :)
Si ndryshojne kohet moj e vjetra Nick ehh lol
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I kam pas do msg t bukra ball I kam fshi pa dashje
 

Passion

Banned
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al


S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

I NDERUAR Z,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ne baze te kerkeses tuaj BKT ju njofton se ka kryer pagesen e fatures se OSHEE si me poshte:

Kodi i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Emri i Abonentit: ,,,,,,,,,,,,,,,
Numri i Fatures: ,,,,,,,,,,,,,,,,,
Data e Fatures: 01-MAR-16
SHUMA e paguar: 822.4 ALL
Data e Pageses: 17-MAR-16
Paguar nga llogaria: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Per cdo problem mund te na telefononi ne numrin +355 42 266 288 ose te na shkruani ne adresen e e-mailit: callcenter@bkt.com.al


S'po nis me ato tjerat.

Nga ti gjesh,e nga te japesh me pare:nerv::nerv:
lol lol lol
 
Top