• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesazhi me i vecante..?

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Kam 10 dite qe jam pa numer fare..,pa le me te me vijne sms.
Eh bote e poshter,po me duket vetja si ne shekullin e 19-te..:p
 

Fiore

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Asnje sms as mua .. Rehatllik i papare!
Nevi te dergoj une motra sms ty :l
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Ta sjell cik tel se si punon mikrofoni shife cik

p.s Ja ktheva:Sa mire do ishte mos te te kishin punuar as sms lol
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.
 

Fly

Larguar
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Attenti alle donne che hanno sofferto.

Io vi avverto: state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto. Sono sensibili, le donne che hanno sofferto, ma sono forti, tenaci, coraggiose, risolute. Possono apparire stanche, indebolite, sfiancate, spossate, ma non vi arrischiate a trarre giovamento dalla loro apparente vulnerabilità. Le donne che hanno sofferto hanno conosciuto la lotta, il dolore, il male, la sofferenza, l’angoscia, la disperazione, la tristezza e non hanno più paura: hanno imparato a combattere, a lottare, a difendersi, a superare le avversità, ad imporsi sul male, a non arrendersi. E ce l’hanno fatta.* Le ferite che portano addosso testimoniano quanto è stata dura la battaglia e sono segni della loro perseveranza. Non provate a vincere con le donne che hanno sofferto, non ve lo permetteranno. Abbiate, semmai, riguardo per loro, donate loro attenzioni e rispetto. Imparate da loro. Ma, vi avverto, state ben attenti a non far del male alle donne che hanno sofferto.
sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

sa mir e shkruan italishten, do vish ne call center? :D
Pse sthua ti po vendosa te kthehem paskesh vend pune :)
 
Redaktimi i fundit:

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Laje enet!

Mesazh apo urdher :gjyshe:

U be gjeneral :shokim:
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Mesazhi me i vecante..?

Mesazhi me i bukur ishte-
Je si nje engjell mbrojtes per mua qe dole ne castin e duhur ne momentin e duhur!

Ps: nuk ishte mesazh nga ndonje mashkull jo....por nje vajze qe i bera nje nder fare te vogel ne syte e mi, por ne syte e saj ishte ndryshim jete.
 

Hera

Dum Spiro Spero
Jane harruar mesazhet e vecanta u be kohe
 

Passion

Banned
Sot!


Hey!
Jam ne Praga.

Do te nis ca foto sapo te mundem.

M'je bo si i gjithditur,por ato shijet tua shpeshhere i gjej me vend.
------------------------

Hajt kalo mire i thash.
Pse more c'te kam thene ?

-------------------------
Cekia i ka gocat yll. :)
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
londonn.png
Ai moment kur marr kte mesazh nga sozia ime ne versionin mashkull.
Nuk mka harruar edhe pse kemi gjysme viti qe sflasim:p;);),
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Se kam tel ta kopjoj por mbase ky sms i kishte fajet qe e harrova tel :)

e nderuara .... skam pare me kokeforte se ty e besom qe femra kam njohur shume ... me thuaj ti cmund ti bej une kokes tende qe te me shohe ne nje kendveshtrim tjeter... dorezohem..dorezohem .. por neser jam aty...cte bej kam koken e forte edhe une le te thyhet e thyeshmja...

e sa kam qeshur me kete sms sa nuk e keni idene...
 

NGU

Wild child full of grace 💫
lool cfr bisedash paskam, tani po i lexoj:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Screenshot_20190806-113200.png
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Kur m'kap 5 minutshi, FIUUU dhe mesazhet!
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Kam disa qe mbaj mend
Po ne inbox 0
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Ne fakt nuk ishte mesazh.
Ishin dy copa bisede qe ruajta per 3 vite o me shume..se di. Fakt eshte se mbase gaboja..por thjeshte sdoja te harroja.

Dhe nje mesazhi fliste per fishekzjarre e ndjenja.
I dini dhe ju keto pune,keshtuqe spo hyj ne detaje :p
 
Top