• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Nje lidhje nuk eshe dhe aq e lehte per tu mbajtur. Shume cifte lidhen ndahen lidhen perseri etj....Sigurisht qe lidhja nuk qendron stabel..ndryshon me kalimin e kohes, ndonjher forcohet, shpesh her dobsohet...ndonjher qendron stabeletj....

Lidje pa debat sigurish qe nuk ka, pa nje zenke te voggel apo e madheh normalish qe jo. TTE JITHA CIFTTET DO ZIHEN PER DICKA APO PER DIKE.

CIL ESHTE SHAKTARI ME I MADH PER GRINDJE NE CIFT? FEMRA APO MASHKULLI?

CILI ESHE FAJTOR APO JEP SHKAK ME SHUME PER ZENKA NE CIFT?
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

varet nga situata qe krijohet...nga debati qe behet...
shkaktari/fajtori è ai qe e nis zenken..ai qe ka qellim te beje debat..
 

Ketrushe

Pianistia
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Varet nga situata,nuk do te caktoja se e kam une apo ai fajin.Ne shumicen e rasteve do te thoja faktoret kryesore te zenkave jane moskorrektesia ne lidhje.
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

ashtu sic eshte thene me lart,varet nga situata..
 

DEVIL HAND

Anëtar Aktiv
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Dihet se kush e ka fain! ;)
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Kjo tem ska nevoje per komente femrat e kan fajin ,sidomos ato te shemtutat qe bejn si te bukra .Si majmun irko leshatore nga ftyra haha.Fajin e ka femra per motivin e thjeshte ,se ishte shkak per shkatarrimin e botes ajo i shtiu xixat adamit te merte frutin tek pema. Kshu qe femra eshte ajo qe as vet se din se cfare ben,e cfare don .
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

nuk ka faj femra qe mashkulli è kaq i dobet...mos te binte pre e tundimeve adami;)
 
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Kjo tem ska nevoje per komente femrat e kan fajin ,sidomos ato te shemtutat qe bejn si te bukra .Si majmun irko leshatore nga ftyra haha.Fajin e ka femra per motivin e thjeshte ,se ishte shkak per shkatarrimin e botes ajo i shtiu xixat adamit te merte frutin tek pema. Kshu qe femra eshte ajo qe as vet se din se cfare ben,e cfare don .
me ket qe po thu ti i bjen qe mashkulli te jet 1 loder e femres dhe qe femra komandon hahaha dhe ju pra qenkeni burra????
ahahhahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

nuk ka faj femra qe mashkulli è kaq i dobet...mos te binte pre e tundimeve adami;)
Ska faj jo i shkreti qe per i cop .... i iken truni e sdi me ca ben , po kjo qe thaseh ishte se kush i fillon grindjet femra them un e hexh xixen ose ndez fitilin ne 80% te rasteve
me ket qe po thu ti i bjen qe mashkulli te jet 1 loder e femres dhe qe femra komandon hahaha dhe ju pra qenkeni burra????
ahahhahaha
Dihet qe femra komandon po jo te gjithe shumicen lali ka persona qe me 1 te prekme te femres sdin me cbejn cakordohen kemi qene dhe do jemi loder e femres por jo loder me baderi .
 

G@M3-0V3R

Antarë i ri
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

normal qe femra, sepse femra interesohet ne shume detaje, e shpesh detajet jan shkaktar ne zenie :D
mashkullli eshte shkaktar vetem per zeniet e medha, qe ndodhin me rrall, kurse per zenkat e shpeshta 90% eshte femra ajo qe ndez zjarrin :D
 
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

MASHKULLI E KA FAJIN SE BON SIKUR NUK ESHTE XHELOZ
.....kur bohemi ne xheloze na thon se jemi posesive xheloze per gjera te koti ..... KUR FILLOJN VET PASTAJ...PO PRAP NE E KEMI FAJIN ..
jeni per tja dhi fare kur boni kshu
eshte e pamundur...
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

patjeter qe femra..... kur tjem me i ngeshem edhe ju a u argumentoj
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Nuk e di kush e ka fajin , mvaret kush fillon ose kush ka gabu i/e pari/a

por nje gje sme pelqen tek femrat , nese ke nje zenk me te dashur dhe ajo fillon te behet sikur nuk ja ndin , por kur i thua TUNG ose diqka qe mund ta quaj si ti thuash mu nda menjeher kthehet dhe thot ME FAL UN E KISHA FAJIN ose diqka te ngjashme kjo sme pelqen hiq . :p
 

Hartini

Well known member
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Femra padyshim qe mban barren me te rende.
 

abstraction

Carpe Diem
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Meshkujt, as qe diskutohet !

po ta bejne nje vesh qorr dhe nje sy shurdh, dhe femrat skane pse te grinden.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Padyshim qe meshkujt pasi qe zakonisht ua nderprejne fjalen cupave pas ligjeratave shterrpe 48 oreshe :gjujpeshk::gjujpeshk:
 

Q-bossi.09

Anëtar Aktiv
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Në Aspekti Meshkujte duhet me fale Femers per veprimin qe bere per mendimin tim.
Me shume Rrespket nga Qendrimi Bossi...
 
Top