• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

MrCool

Blessed
Mvaret shume nga karakteret, por besoj se me shume eshte femra, me ato temat qe kane ndodhur para 3 vitesh 128 ditesh dhe 14 oreve.. Ose kur thot Po dhe nenkupton jo dhe plot e plot avadise dhe huqe qe as ato vete nuk i kuptojne..

Mashkulli zakonisht eshte shkaktar kur nxjerr anen femijerore ne pah :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Mvaret shume nga karakteret, por besoj se me shume eshte femra, me ato temat qe kane ndodhur para 3 vitesh 128 ditesh dhe 14 oreve.. Ose kur thot Po dhe nenkupton jo dhe plot e plot avadise dhe huqe qe as ato vete nuk i kuptojne..

Mashkulli zakonisht eshte shkaktar kur nxjerr anen femijerore ne pah :p
Me kte pershkrim une jam elektoral gri lol
 
Une them qe ktu duhet ngrejt zoni per burrat e nenshtrum, kush bon pjese te kjo kategori do thoni ju??
ata qe gjejn gjellen e djegme
ata qe kan grun me 300 frindsa ne fb nga te cilat 10 jan femna
ata qe lajn e hekurosin si femnat
ata qe majn kalamojt ne gruja del me shoqet shoket ke kafja
ata qe rrin gjithmon posht dhe gruja i hyp ciper sa her ti teket , :p doni mo?
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Meshkuj vs femra. Cili eshte me shume shkaktar per zenkat ne cift?

Me aq trru sa kan grat, nuk do shum per te dhene nje pergjigje te sakte se kush eshte shkaktar. Bema me e madhe e gruas me te "zgjuar" ishte te mos zihej me veten e vet, lol
Ore ti maskilist!

Shikohen te dyja anet e medaljes jo njera
 
Top