• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesila Doda: Po të isha sot në vend të Haradinajt, Kurtit dhe Thaçit, do ta shpallja Ramën non-grata në Kosovë

legjenda

Tetova
Kryeministri Edi Rama ka ofenduar sot homologun e tij kosovar Rramush Haradinaj pas deklaratave se Mini-Shengen synon që të detyrojë Kosovën që të heqë taksën ndaj Serbisë.

Rama, i ndodhur pranë presidentit Vuçiç, ka shpërthyer në fyerje duke e cilësuar Haradinajn si të paditur dhe gënjeshtar.

Këto deklarata kanë sjellë reagime të ashpra të politikanëve shqiptarë dhe atyre kosovarë. Mes tyre, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda shprehet se po të ishte në vend të Haradinajt, Thaçit dhe Kurtit do ta shpallte Ramën non-grata në Kosovë.

“Nese sot do te isha ne vend te Ramush Haradinajt, Albin Kurtit, Hashim Thacit , sot Edvin Kristaq Rama duhet te shpallej non-grata ne Republiken e Kosoves…”, shkruan Doda në rrjetet sociale.
 
Last edited by a moderator:

Barnaba

Antarë i Respektuar
Kryeministri Edi Rama ka ofenduar sot homologun e tij kosovar Rramush Haradinaj pas deklaratave se Mini-Shengen synon që të detyrojë Kosovën që të heqë taksën ndaj Serbisë.

Rama, i ndodhur pranë presidentit Vuçiç, ka shpërthyer në fyerje duke e cilësuar Haradinajn si të paditur dhe gënjeshtar.

Këto deklarata kanë sjellë reagime të ashpra të politikanëve shqiptarë dhe atyre kosovarë. Mes tyre, sekretarja e përgjithshme e PDIU-së, Mesila Doda shprehet se po të ishte në vend të Haradinajt, Thaçit dhe Kurtit do ta shpallte Ramën non-grata në Kosovë.

“Nese sot do te isha ne vend te Ramush Haradinajt, Albin Kurtit, Hashim Thacit , sot Edvin Kristaq Rama duhet te shpallej non-grata ne Republiken e Kosoves…”, shkruan Doda në rrjetet sociale.
Mashtrues edhe ti si puna e Haradinajt.

Rama e quajti mashtrues ish-kryeministrin e Kosoves pasi ky i fundit tha se Rama, Thaci dhe Vucic duan te ndajn midis tyre minjeren e Trepces. Pra akuzoi kryetaret e dy shteteve shqiptare se po bejn tradheti kombetare per te perfituar personalisht nga minjera e Trepces.

Mashtrime te tilla jane helmuese per popullin, dhe Haradinaj e meritonte plotesisht denoncimin qe Rama i beri ne prokurori.

Mos posto marrezi te tilla.
 
Top