• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mirembrema

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Desa

Temet Nosce
Mirë se erdhe dhe kalofsh sa më bukur 😀
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
@Gh0st shife i her ket prezantim.. ndoshta te intereso.. letrat tpagume per 1 vit.. goma te reja..ndrrim vaji.. dhe liber servisi
Pershendetje, nuk kam kuptuar çfare do te thuash me kete msn , per mua si femer eshte nje fyerjeshume e madhe ,ju keni zhgarravitur fytyren e FEMRES , duke e krahasuar me ato figura qe ke shkruarme siper , nuk e di cfare moshe ke por nga viti i rregjistrimit dukeni se jeni me i madh se mua,por me kete shkrim une them dhe nje adolishent nuk shkruan ... nuk di nese ke moter , nene, gjyshe, shoqe,vajze (nese je i martuar)halle teze etj...nuk e di se cfare qendrimi mbajne femrat e forumit , por mua eshte fyerje , nga sikleti me jane skuqur faqet . Pa fjal.....
 
Mire se erdhet :)

Ju lutmi shume me u paraqit ke sofra tironce per disa sqarime

 

Delirium

No description ...
Po spat aheng , me honger me pi , qyfyre rrini vetem 🤣🤣
 

Arditi0007

Love&Love
Me fal cfare do te thote Diti ? - Ju lutem leri antaret te prezantohen , kur hyn nje antare e re , ne fillim pershendete pastaj hyre dhe bisedo .

Landa, e nderuar, tani ketu kishe plotesisht te drejte. Nese tashme nuk ta kane thene, atehere do te ta them une — gjithhere te gjithe ketej pavaresisht do u jap dhe do kene te drejte.

—Diti do te thote i emer perkedheles qe rrjedh nga emri i perveçem Ardit, p.sh. gruaja ime me therret me Diti, por ja qe edhe ketej kane filluar te thone Diti.....Diti ç'kemi, si kalon Diti, humbe Diti, Diti ke sy te bukur, Diti duhet te jesh i bukur, Diti fantastik, Diti bombastik etj..

Per fund, urime diten e veres dhe mire se me gjete. Uroj te kalosh mire ne mesin tone.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mes nesh. Kalo bukur
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
Landa, e nderuar, tani ketu kishe plotesisht te drejte. Nese tashme nuk ta kane thene, atehere do te ta them une — gjithhere te gjithe ketej pavaresisht do u jap dhe do kene te drejte.

—Diti do te thote i emer perkedheles qe rrjedh nga emri i perveçem Ardit, p.sh. gruaja ime me therret me Diti, por ja qe edhe ketej kane filluar te thone Diti.....Diti ç'kemi, si kalon Diti, humbe Diti, Diti ke sy te bukur, Diti duhet te jesh i bukur, Diti fantastik, Diti bombastik etj..

Per fund, urime diten e veres dhe mire se me gjete. Uroj te kalosh mire ne mesin tone.
Gezoj shume per kete informacion, por msn e kisha shkruar per folesin qe me kishte shkruar nje citat " nje papa......duke perdorur nje thenie te italianeve" me pak fjale Landa1 eshte Diti , per kete arsye bera pyetjen me siper, por mesa shoh e kane teper problem hyrjen e antareve te rinj , nuk e shohin si vend argetimi , por e shohin si vend pune , ndoshta paguhen !!!! - ku i dihet🤔
 

Delirium

No description ...
@Landa 1 , e kam pasur shtepine ne nje periferi te bukur , ne nje qytet ne france .
Aty afer kishim kompleksin e stervitjes se kombetares Franceze te tenisit, per femra.
Kam pas fatin ta ndjek ne stervitje dhe ta takoj . Eshte e preferuara ime bashke me Camila Giorgi e italise 😊😊
Flm per videon .
 

Landa 1

Antarë i Respektuar
@Landa 1 , e kam pasur shtepine ne nje periferi te bukur , ne nje qytet ne france .
Aty afer kishim kompleksin e stervitjes se kombetares Franceze te tenisit, per femra.
Kam pas fatin ta ndjek ne stervitje dhe ta takoj . Eshte e preferuara ime bashke me Camila Giorgi e italise 😊😊
Flm per videon .
Eshte kenaqesi vertete + sport i bukur , edhe Sara Errani ka bere ndeshje teper te bukura ( italiane)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Lënda 1 apo Landa 1 :unsure:
Nejse. Mire se erdhe Abetare :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top