• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mireseerdhet LAB TE POSHTER

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Flm Madmax qe hape kete grup, te bashkojme keta pak vlonjat qe jan ne forum.
Po si shume te urte jeni...
Ju pershendes
Zizi
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
si ja ke vene emrin vetes tani moj???

ZIZI hahahahhaha

ZINZA ku je ti ?
 

madmax

lost in the ocean
sigurishte qe ne vlonjatet shquhemi per urtesi, flm qe e permende..
 

madmax

lost in the ocean
un nga lagja nje maji , per te tjeret as ja kame idene fare
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
@ hard, po zizi, ja kam vene emrin vetes... pse kishe ndonje gje per te komentuar?

per ju te tj...shume te urte jeni...ku keni pare ju lab te rine urte?
 

Didi

C'est la vie.
Ne fakt ska lab te urt mi ZiZi!:D
 

Didi

C'est la vie.
Uaaaa po mi kush tha qe sje e urt ti se e rregulloj unaa ..LOL..
 

E3

Anëtar i Nderuar
iiiiii paska plas sherri ketej
oooou po ca beni ore
e nxorret koken e vlonjatit dhe juve :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
mireserdhe mes nesh orseola...ty te bie roli per laben me te vogel te forumit:)
 

cat-woman

Une jam.....
kaq e vogel mo....ja hyra dhe une nje here ketej se si shume mungesa kam bere.....ore se mos nxjerr ndonje librin e mungesave se na mori lumi ....xaxa kiss gjithe rraces se labeve
 

devito boy

Anëtar i ri
une si burr vlonjat qe jam them ti veme nje munges ksaj cat-woman sepse eshte e njojtur qe ne vlonjatet nuk jemi si ca e ca qe i falim grate kaq kollaj
 

E3

Anëtar i Nderuar
ej mblidhni nai 50 lekeshe te blejme zzinnes ndonje gje per ditlindje :D
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
:lexim: nuk shkruan me njeri eh
 
Private conversations
Help Users
    Top