• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Miss Forumi Virtual 2011

Miss Forumi Virtual 2011

 • Ajsi

  Votat: 4 5.9%
 • Akull

  Votat: 2 2.9%
 • Morena

  Votat: 2 2.9%
 • Bella

  Votat: 4 5.9%
 • Bellatrix

  Votat: 1 1.5%
 • Delirium Mind

  Votat: 4 5.9%
 • Elushe

  Votat: 11 16.2%
 • Gazolina

  Votat: 2 2.9%
 • Gloom

  Votat: 2 2.9%
 • Ida Angel

  Votat: 2 2.9%
 • Kreta Flakita

  Votat: 2 2.9%
 • Lediana

  Votat: 0 0.0%
 • Legally Sweet

  Votat: 1 1.5%
 • Lela DR

  Votat: 2 2.9%
 • Nevertiti

  Votat: 2 2.9%
 • Sensuu

  Votat: 2 2.9%
 • ShkodranNe

  Votat: 4 5.9%
 • Snow Hristina

  Votat: 5 7.4%
 • Sweetzzinna

  Votat: 10 14.7%
 • Yellow Redhead

  Votat: 3 4.4%
 • Karamele Zana

  Votat: 1 1.5%
 • Deliza

  Votat: 2 2.9%

 • Totali i votuesve
  68
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

elushe.jpg

Me ngeli mua kenaqsia te te ofroj shiritin e Missit 2011 Elushe, urime dhe njehere.:luleperty::luleperty:

Po perfitoj nga rasti ti falenderoj admiratuesit e mij po aq sekret sa dhe une:p. Faleminderit per respektin dhe miqesine e treguar, eshte reciproke per shume njerez me te cilet lexohemi ketu perdite.

Po ashtu, urrime dhe per fjalet e bukura qe u shkruajten per secilen nga ne, dhe per zerin e bukur qe beri prezantimin e konkursit.

Tani, shpresojme qe do ju shperblejme ne Shtator, me konkursin e dedikuar cunave.

Dhe ne fund duhet ti themi urrime tere vajzave te forumit, dhe femres shqiptare ne pergjithsi.:luleperty:
 
Last edited:

diku diku

Anëtar i Respektuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

u shpenzove shume fjale te medha ...edhe ty urime per vendin e dyte....te ta vendosi medaljen
 
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Urime Miss-it te FV!
Jam i sigurt qe e meriton perderisa ka marre me shume vota :D.
Per mua ama Miss FV mbetet dhe eshte ajo per te cilen votova :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Per mua do ishte mir ta meret nje person ktu nuk kam asgje personale me asnje nga gocat ktu ne kte Fv por me ca kam par fotot e te gjith konkurenteve mise

Per mua personalisht e meritonte DM mendimi ime ky :) pa hater mbetje juve te tjervae :D :D :D edhe pse te gjitha gocat e ktij forumi jan shum te mira dhe te bukura ,
Por spikata DM mu duk me simpatike me terheqes si, MIse :D :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Per mua do ishte mir ta meret nje person ktu nuk kam asgje personale me asnje nga gocat ktu ne kte Fv por me ca kam par fotot e te gjith konkurenteve mise

Per mua personalisht e meritonte DM mendimi ime ky :) pa hater mbetje juve te tjervae :D :D :D edhe pse te gjitha gocat e ktij forumi jan shum te mira dhe te bukura ,
Por spikata DM mu duk me simpatike me terheqes si, MIse :D :D
....pak me siper the sa inat qe se mori ....the emer tjeter...........Duket mendimi yt i vertet kush paska qen...faleminderit.

 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Do ishte mir qe ne list te ishin vetem ato qe kan nxjerr fotot e tyre :p :p :p :p

Eelushe urime perr missin :D

Sa INAT ME VJEN SI SJA DHAN BELES mos e prano bela ta kan ber me hile :p :p :p LOL LOL
uhh jo ke te drejte e shoh ke bere thjesht shaka

ok kuptoj shume tani.
 
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Mbas nje pune te bukur te organizuar nga trupi i Jurise ,me ne fund doli dhe rezultati final per fituesen e konkursit ''MISS FORUMI VIRTUAL '' Ne baze te votave tuaja trasparente ,fituesja ishte Elushe !
Urime Elushe per titullin ,miss qofsh gjithmone ne te gjitha fushat e jetes :kiss


Vendin e dyte e mori SweetZinna ....Urime Zizi :kissUrime dhe te gjithe vajzave te tjera konkurente qe moren pjese .

Duke qene se jemi mesuar qe gjithmone spektaklet e MISSeve mbyllen me falenderime qe nga sponsorat e deri te kameramanet ,te meremi pak dhe me falenderimet .
Stafi forumit falenderon :

Falenderojme te gjitha vajzat konkurente pjesmarse : Ajsi ,Akull ,Morena ,Bela,Bellatrix,Delirium Mind,Elushe,Gazolina,Gloom,Ida Angel ,Kreta Flakita Lediana Legally Sweet,Lela Dr ,Nevertiti,Senssu ,Shkodrane ,Snow Hristina ,Sweetzinna,Yellow Redhead,Karamele Zana ,Deliza !

Falenderojme anetaret e Jurise te ketij evenimenti Hard Style ,Kitrra ,Katia Atem dhe Cyber Spartacun,qe bene nje pune te shkelqyer ,faleminderit !

Dhe se fundmi duke e mbyllur kete konkurs me sukses japim nje falenderim per vet Forumin Virtual qe na mundeson evenimente te tilla : Faleminderit FV !

Ju uroj te gjitheve suksese .....mire u lexofshim ne konkurse te tjera !

Forumi Virtual
Korrik 2011©ps.Tema mbyllet mqs e permbushi qellimin ,takohemi ne MISTERIN e forumit :)
 
Last edited:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top