• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

kitrra 123

plak gjufurrak
Si tip humanisti qe jam fitueses dhe dy percjellesve te miss-it, ju garantoj një pushim 14 ditor all inkluzive, te villa Plaku

+, + shetitje me pajton ;)
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
@NeVertiti
@Senseo
@Monique
@Ledia
@Nicktjeter
@NGU
@Bebw
@Endrra
@Vie
@DeliriumMind

@Didi
@Legally_Sweet
@Nicktjeter
@Marla
@Alesia
@MaYaDa
@Amara_La_Negra
@Ivy
@jana80
@Sensual
@Robin
@Tironcja
@Dorina
@sofia
@Arya
@Vajza
@hera
@Soulmind
@Arfenilla

P.s me falni nese dike harrova
Votoni kush sipas jush , e meriton titullin "Miss Forumi 2020" :p

Maximum deri ne 3 vota mundeni te jepni .
Mfal mendon qe ka femra te shemrtuara sot ???
Ju jeni te gjitha bukuroshe
secila ne menyren e saj
Lesjtu qe respekt per te gjitha
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Mfal mendon që ka femra te shemrtuara sot ???
Ju jeni te gjitha bukuroshe
secila ne menyren e saj
Lesjtu që respekt per te gjitha
Per çfarë me kerkon falje ?
është sondazh , nuk tham se dikush është shemtuar.
 

Delirium

Timeline...
@NeVertiti
@Senseo
@Monique
@Ledia
@Nicktjeter
@NGU
@Bebw
@Endrra
@Vie
@DeliriumMind

@Didi
@Legally_Sweet
@Nicktjeter
@Marla
@Alesia
@MaYaDa
@Amara_La_Negra
@Ivy
@jana80
@Sensual
@Robin
@Tironcja
@Dorina
@sofia
@Arya
@Vajza
@hera
@Soulmind
@Arfenilla

P.s me falni nese dike harrova
Votoni kush sipas jush , e meriton titullin "Miss Forumi 2020" :p

Maximum deri ne 3 vota mundeni te jepni .
Sofia është miss mendja 2020 .
Per bukuri ta mendojm njehere , po ato qe si kemi pa kurre mund ti votojme ? 🤔
 

WxP

Grupi
Une selektova tgjitha vajzat po hic o 3 o ska
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Harbo mos i humb shpresat, bej ca banjo dielli, merr pak ngjyre kuçkullate qe t'ia kalosh Gonit zi lool
 
Top