• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Frank

Kansas City Shuffle.
Veq kuxo e preke mbesen teme elle e shef qa noll Harbo?!
Kercet pushka si ne 97!
 

Frank

Kansas City Shuffle.
Rrij rrij ja fus edhe une nga nji got se nkarantin jam der me 3 qeshor ! Ma shtyn prap edhe 2 jav...😭
Hec re nderrohemi se me një jave me erdhi ne maje te hundes lool
 
 • Haha
Reactions: WxP

Frank

Kansas City Shuffle.
Po po ashtu thua, kurr te vish si emigrant Italian pas nja 10 vjetesh per te punu ktu. lool
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Sot mund te jete nate kadri (se nate teke e Ramazanit), kshuqe boni noj lutje se ben vaki e pranohet 🤗🤗
Miset aty jane nuk ikin! 🤩 Do thoni ju ce gjeti solin.
Ju du fort edhe rri rri e ju perkujtoj nga icik Zotin. 🌹🤗😍
 

Vajza

chupachups 🍭
Staf në FV.AL
Sot mund te jete nate kadri (se nate teke e Ramazanit), kshuqe boni noj lutje se ben vaki e pranohet 🤗🤗
Miset aty jane nuk ikin! 🤩 Do thoni ju ce gjeti solin.
Ju du fort edhe rri rri e ju perkujtoj nga icik Zotin. 🌹🤗😍
Zoti te shperblefte per perkujtimin zemer:)
Agjerim te pranuar, te perqafoj .
 
Top