• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mjaftoi një çast që nëna të ishte e zënë,fëmijët shfrytëzuan rastin per torte

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Nëna e paemëruar nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, ishte e zënë për vetëm një moment, kur fëmijët e saj shfrytëzuan rastin dhe të nisin atë që për ta do ishte një tortë.
Me të dëgjuar diçka në kthinën e ushqimeve, ajo shkoi me shpejtësi, ku i gjeti fëmijët të mbuluar nga mielli, transmeton Telegrafi.
Të vegjlit ishin mbuluar në të bardhë, teksa dyshemeja u mbulua me miell, megjithatë nëna vazhdoi të qeshte dhe nuk dukej e mllefosur.
“Kjo është hera e fundit që po qeshi, të mos ketë herë tjetër, sepse do t’ju ndëshkoj”, ka thënë nëna, teksa fëmijët vazhdonin me ‘tortën’.
Por, ajo nuk e lejoi të bijën të hapte edhe disa enë, duke i kërkuar që të shfrytëzonte miellin, i cili edhe ashtu duhej të hidhej në plehra. /Telegrafi/
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahahahaha,ec e pastro mami i shkret tani gjithe diten tere ate miell.
 
Top