• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

MoDa Styles..!!

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ketu do keni rast te shikonI moden e fundit per gjitha stinet e vitit Duke fillu nga Vjeshta... 
Last edited by a moderator:

Moonshine

Sunshine mixed with a little hurricane
Titulli: MoDa Styles -Vjesht
 

AjSi

...
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

eh o vajza vec te kesh leke se me kto rroba edhe pak make up edhe majmuni del super yll :(
 
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

mua me bejne "shume keq" per shendetin keto veshjet
i duaaaaa te gjitha
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

Ca qëkan i çik si stil "fshataresk" por shumica bukur :)
 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

mua me duken stili tipik italjan ,besoj aty do jete ndalur moderatori .PERDITA eshte e frekuentueshme ,si stil moshe fixe apo keni ec me idene qe do jemi ne moshe e ne pamje kaq shik ?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

mua me duken stili tipik italjan ,besoj aty do jete ndalur moderatori .PERDITA eshte e frekuentueshme ,si stil moshe fixe apo keni ec me idene qe do jemi ne moshe e ne pamje kaq shik ?

Aspak nuk kan te beje me fashion italian.Moda it ... cdo her eshte me ekstravagante dhe me me pak ngjyra . nuk lun sh me ngjyra..
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: MoDa Styles -Vjesht

Miss Sixty


Pimkie


Luisa Spagnoli
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: MoDa Styles -Vjesht


TANI MEQE HYM NE MUAJN EDIMRIT ,DO SJELLIM VETEM VESHJE DIMRI..

SE DI SA EKENI VREJT PO TANI KET SEZON NGJYRA E KUQE ESHTE SHUM INN.


BNN
 
Private conversations
Help Users
    Top