• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

MoDa Styles..!!

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Une se ndjek moden. Tek Irish gabi blej zakonisht :p
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Une se ndjek moden. Tek Irish gabi blej zakonisht :p
Nuk eshte e thene rrobat qe veshim te jene firmato se nuk e kemi mundesine te gjithe.Por psh nje bluze casual mund ta veshesh ne menyra te ndryshme ( me fund ,me xhinse ,me pantallona serioze ) .Nuk eshte qellimi te tregojme cmimin por menyren e kombinimit
Ps: ka gabi gjera te bukura qe as ne dyqane si gjen 😁
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
@Legally_Sweet kete blogeren e ndjek dhe nqs shikon ato qe poston ajo shumica e rrobave jane te lira te blera nga tregu . Menyra sesi I kombinon is just stunning 😁.Mund ta ndjekesh fb insta

Ohh ato fundet midi sa te bukur i paska. I kam shum fiksim kur ja u shof veshur te tjerve, por vete si vesh dot se jam e shkurter. Kurse çfar eshte lekure leopardi, jane vdekje per mua. Komentova kto meqe i pashe tek videoja. :)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Ohh ato fundet midi sa te bukur i paska. I kam shum fiksim kur ja u shof veshur te tjerve, por vete si vesh dot se jam e shkurter. Kurse çfar eshte lekure leopardi, jane vdekje per mua. Komentova kto meqe i pashe tek videoja. :)
E kuptoj por nqs e ndjek dhe ne ato rrjete sociale qe te them te garantoj qe ske per tu zhgenjyer pasi cdo veshje e tregon te filmuar dhe Jo thjesht foto 🙂
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Aman o Nev se na kenaqe syrin po na bere te ndihemi shume te varfer me kete garderobe qe kemi😝🤣🤣
Epo robi nashii,duhet me nderru garderoben rroben. :p qyyy
 
 • Më pëlqen
Reactions: Ivy
Private conversations
Help Users
  Top