• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Momente te ndjera e plot emocione

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Duam me sh foto :)

Mbi te gjitha Roshin kur nxiste tifozat :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

te pelqeu e ty ai moment.....edhe une nga aty ku isha iu pergjigja me nje ole ...po sme degjoj hic dreqi :p
Wow cf bishe ishte :D.

Madje madje dhe kur i dha nje te shtyre portierit rumen lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Me vrap tek mami :p... imagjinoni fjalet aty te veshi.. fitova o ma! :)
Ne jemi popull qe duam sduam bejm gjerat ndryshe nga bota ..na pelqen pak ezibicionizmi.

Ndersa ajo qe me cuditi mua mbrem ishte trajnieri yne... boboo e kemi bere si veten si tha ai: " i treguam kthetrat e shqiponjes romunve"...
Cun mamaje hesapi,te ishte ndonjera me nr 4 ateher ja vlen te vraposh ta besh te lumtur :D
 

sensuu

sweet
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Shyqyr une se pash ndeshjen se me kap zemra lol...por mu be qejfi kur e mora vesh :D
 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Momente te ndjera e plot emocione

Mergim Mavraj me shum emocione duke then ‪#‎Elhamdulilah‬ .

Falenderimi te takon ty Allah

 

MasteR

I'm offline
Vendndodhja
Invisible...
Titulli: Momente te ndjera e plot emocioneArmando Sadiku me golin e shënuar në minutën e 43’, i dha fitoren Shqipërisë ndaj Rumanisë në Euro 2016.

Pas golit të shënuar të Sadikut, mbrojtësi Mërgim Mavraj ka festuar duke rënë në sexhde.

Përndryshe Mavraj pas ndeshjes deklaroi se fitoren ua dedikon tifozëve shqiptarë që e kanë mbështetur Kombëtaren në Kampionatin Evropian.
 
Top