• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

pula-5.jpg
pula-7.jpg
pula-4.jpg

Kjo është një histori paksa e çuditshme, por e vërtetë. Dy vite në det kanë bërë që shoqëria mes dy “marinarëve” të forcohet edhe më shumë.Bëhet fjalë për shoqërinë mes 24-vjeçarit Guirec Soudee dhe pulës Monique, të cilët prej dy vitesh kanë udhëtuar sëbashku nëpër botë, në diell dhe në shi.

24-vjeçari është ai i cili duhet të bëjë punët e vështira në anije, ndërsa pula shijon pamjet e mrekullueshme nëpër botë, si dhe bën vezë në kuvertën e saj.


Këto pamje të hedhura në internet nga 24-vjeçari kanë tërhequr jo pak vëmendje nëpër mediat franceze, pasi është konsideruar si një rast i çuditshëm dhe i pazakontë.

Guirec, i cili është nga Brittany, Francë, e filloi aventurën e tij rreth botës me Monique në Maj të 2014./tvklan.al
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Weeeee weeeeee ueeeeee lol lol

Sa me ngjaka eee
E ti abis me kast e ke sjelle kete artikull lol
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

E luja Monique eh. Prej forumit e tu i ra botës rreth e më rreth.
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Te pakten kjo e ketij beka veze kjo e jona vetem fjale boshe ka lol
 
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Weeeee weeeeee ueeeeee lol lol

Sa me ngjaka eee
E ti abis me kast e ke sjelle kete artikull lol

Po pra,edhe ti me dukesh vajze po kaq e guximshme sa kjo Monique qe i bie botes qark :)
 
Redaktimi i fundit:

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Un mendova se eshte pula e forumit munique lol lol
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Qyqja Mon! lol lol lol

Mu desh ta lexoja tre herë titullin për tu bindur që nuk ishe ti.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Po ate gjelin zeshkan e vuri re njeri apo jo :p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Nick ai eshte qershia mbi torte mi lol
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Qyqja Mon! lol lol lol

Mu desh ta lexoja tre herë titullin për tu bindur që nuk ishe ti.

Me siguri konfuzioni te erdhi tek ngjyra kuqe e ty :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Ehhh si ma benka jeten pula!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

E luja Monique eh. Prej forumit e tu i ra botës rreth e më rreth.

hahaha.. Lum si MOnique :D
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

hahahahahahahah,kur pash titullin thash; Kush ka guxuar te quaj Monin pul hahahahaha :p

Interesante tema,por mesa di une pula nuk zbutet deri ne kete shkall bashkudhtuese dhe shoqeruese me njeriun,sa thote artikulli.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

hahahahahahahah,kur pash titullin thash; Kush ka guxuar te quaj Monin pul hahahahaha :p

Interesante tema,por mesa di une pula nuk zbutet deri ne kete shkall bashkudhtuese dhe shoqeruese me njeriun,sa thote artikulli.

pse mi kush guxon....mua sme prish pune , por a e beson njeri qe une jam pule lol
kjo eshte ceshtja moj.....
E gjeta cdua te behem ne jeten tjeter, nje pule bredharake lol
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

He si shkoj puna a msoj hala me ba vezen apo jo lol lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

cfare kuriozitetesh eee...kot fare
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Une u gezova:kohe: thashe koka be Moniqueja anije kozmike e na erdhi dita dhe ne me t'i hip e me t'pa boten :gazet:
 

Aki

misfit
Titulli: Monique, pula që lundron anë e mbanë botës!

Tashi Teslla ushqente nje pellumbeshe qe leshonte rreze laserike nga syte dhe ai e deshte si femer, pse jo dhe ky te mos shetise pulen

#proforzoophilia :p

P.S. Moni jone me e mire :p
 
Private conversations
Help Users
    Top