• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mos u dashuroni KURRË me këto shenja HOROSKOPI, zbuloni arsyet përse!

DeliriumMind

🙈🙉🙊

Jeni beqarë apo jeni në një marrëdhënie të lumtur e të konsoliduar, kjo ka pak rëndësi sepse yjet parashikojnë për të dyja rastet. Ndonëse gjithmonë jemi në kërkim të një personi ideal me të cilin mund të shkonim më shumë në çift, mirë është që të dimë edhe se me cilin/ën nuk do të shkonim fare, por fare!
Dashi
Mos dashuro kurrë një: Bricjap
Deshët pëlqejnë të thyejnë rregullat, ndërkohë që Bricjapët adhurojnë të vendosin rregullat. Që këtu mund ta kuptoni se asgjë nuk do të mundë të funksionojë! Si partnerë do ndiheni gjithmonë të gjykuar nga njëri-tjetri dhe do të keni ndjesinë sikur keni një raport mësues-prind më tepër sesa të dashur. Gjithashtu ju jeni të dy natyra që dëshironi gjithmonë të arrini sa më shumë dhe puna është fokusi juaj kryesor. Bricjapët janë të martuar me punën, ndërkohë që ju Dash jeni të martuar me bosin tuaj. Hmmm, për t’u pasur kujdes!
Demi
Mos dashuro kurrë një: Ujor
Edhe pse ju i pëlqeni rregullat dhe të ndiqni traditat, natyra e Ujorit do t’ju duket shumë robotike, çka do t’ju krijojë shumë trysni. Shpesh Ujorët kanë nevojë të rrinë vetëm në botën e tyre, ndërkohë që ju vazhdimisht kërkoni dikë për të pasur mendjen te ju. Ju mund të arrini parajsën në shtrat, sepse aty del në pah imagjinata e Ujorit, por përveç saj, ju Dem, nuk keni nerva të merreni me gjendjet shpirtërore që i ndryshojnë çdo sekondë Ujorit.
Binjakët
Mos dashuro kurrë një: Akrep
Në këtë kombinim do të ketë një lojë shumë seksi dhe plot flirte mes jush dhe Akrepit. Do të kaloni gjithë ditën duke dërguar foto nudo dhe duke mbajtur ndezur ritmin e seksit, por përveç kësaj, kur do t’ju duhet të flisni dhe të konsideroni edhe fusha të tjera të jetës ju thjesht do të kuptoni se nuk mund të vazhdoni bashkë. Ju nuk pëlqeni të gënjeheni dhe as të viheni në lojë, praktikë kjo që Akrepi ndjek çdo ditë.
Gaforrja
Mos dashuro kurrë një: Shigjetar
Po, do të jetë një atraksion i nxehtë, por Shigjetari do të vinte në jetën tuaj si një tornado, duke ju shkundur edhe themelet më të vjetra të asaj që ju jeni e çfarë keni ndërtuar, aq sa nuk do e njihni më. Duke qenë se jeni shumë të ndjeshëm, shpesh do të ndiheni shumë keq kur natyra e Shigjetarit, e lirë në kulm, do t’ju bëjë të mendoni se ju nuk jeni i vetmi për të. Gjëra që janë shumë të rëndësishme për ju, Shigjetari do qeshë me lot sepse thjesht nuk e kupton pse i merrni gjërat seriozisht. Ju do mërziteni dhe do doni të ndaheni menjëherë.
Luani
Mos dashuro kurrë një: Peshk
Ëndërrimtarë dhe në botën e tyre, Peshqit thjesht do t’ju ngrenë nervat gjithë kohës. Ata nuk do t’ju dhurojnë dashurinë që ju doni ndaj dhe do qëndroni indiferent ndaj tyre. Në këtë moment, Peshqit, duke qenë se fajësojnë gjithmonë veten, gati do bien në depresion prej mosvëmendjes tuaj. Kur Peshqit të vonojnë mesazhet sepse thjesht nuk kanë mendjen aty, juve do t’i keni nervat në kulm. Për të mos folur pastaj për çështjen e parave, ku ata mjaftohen me pak ndërsa ju doni të krijoni një perandori!
Virgjëresha
Mos dashuro kurrë një: Peshore
Në fillim gjërat do duken shumë mirë sepse ju jeni një shenjë që kërkoni perfeksion, ndërkohë që Peshoret janë më shumë se të dedikuara dhe ju do e merrni vëmendjen në mënyrën siç e dëshironi: të përsosur. Por vetëm kaq. Peshorja është e mbushur me ‘mbase’ për çdo gjë, ndërkohë që ju kërkoni vendime shumë të përpikta. Këtu do nisni të ziheni shumë me njëri-tjetrin, sidomos kur Peshoret të kërkojnë çdo çast përqafime dhe ju jeni thjesht akull të ftohtë.
Peshore
Mos dashuro kurrë një: Virgjëreshë
Virgjëresha është e kulturuar, lexon libra dhe do t’ju përkushtohet në fillim, gjë që do t’jua heq fare trurin. Por kur të shikoni që misioni i Virgjëreshës është t’ju ndryshojë juve në pikën që ajo vetë dëshiron, ju do të filloni të keni shumë po shumë probleme. Në momentin që Virgjëresha do t’ju kthehet në trajner të jetës tuaj, nuk do të keni aspak qejf ta vazhdoni këtë marrëdhënie, kështu që më mirë mos e nisni fare.
Akrepi
Mos dashuro kurrë një: Binjak
Ju jeni shumë të fiksuar me mënyrën se si Binjakët dinë të luajnë me ju, por deri në një farë pike sepse kur ata do t’ju kërkojnë të jeni më besnikë se kurrë, ju do të trembeni dhe do të doni të largoheni sa më parë nga kjo marrëdhënie. Xhelozia e Binjakëve do t’ju kufizojë në një mënyrë që ju nuk do të arrini të besoni as veten nëse keni bërë apo jo diçka për t’u shqetësuar.
Shigjetari
Mos dashuro kurrë një: Gaforre
Gaforrja është e kulturuar dhe e ndjeshme dhe shpesh i fut të gjithë njerëzit në zonën e miqve, duke mos i lënë ata të shprehin ndjenjat e tyre. Edhe kur të tjerët i shprehin, Gaforret bëjnë sikur nuk kuptojnë asgjë. Intimiteti pastaj është një tjetër vuajtje! Ju doni të shkoni në shtrat që ditën e parë, ndërsa tradicionalja Gaforre pret për momentin e duhur dhe do t’jua shprehë dashurinë e shtratit duke shkruar letra më shumë sesa duke ju kënaqur ashtu siç ju doni.
Bricjapi
Mos dashuro kurrë një: Dash
Nëse kërkoni dikë vetëm që është i pasur, por nuk jua ndjen shumë për dashurinë e tij, në rregull, mund të shoqëroheni me një Dash dhe të krijoni marrëdhënie, por në të kundërt, as mos e mendoni. Më shumë sesa partnerë ju do të jeni në një garë të frikshme se kush fiton më shumë para, gjë që nuk është aspak normale për një çift të dashuruarish.
Ujori
Mos dashuro kurrë një: Dem
Ju e admironi mënyrën se si dashuron një Dem, madje mund të fiksoheni prej tij shumë lehtë. Por kur të kuptoni se ata kanë nevojë që tua shprehni adhurimin dhe dashurinë në çdo sekondë, atëherë do të filloni të frikësoheni. Gjithashtu ju jeni një njeri shumë humanitar, që pëlqeni pa masë të ndihmoni të tjerët, ndërkohë që Demi pëlqen të bëjë shpenzime marramendëse. Thjesht do vijë një pikë që më shumë do e urreni sesa ta dashuroni.
Peshqit
Mos dashuro kurrë një: Luan
Luanët duan që jo vetëm të ndihen si më të mirët në botë, por duan që ju ta mendoni me të vërtetë se ata janë më të mirët. Deri këtu mund ta pranoni, por kur të arrini më vonë që të kuptoni se ata nuk e konceptojnë dashurinë me trëndafila dhe poezi, por me shampanja të shtrenjta dhe pushime në jahte luksoze, do t’ia mbathni me të katërta!
 

Ledia

ShKoDrAnE.4.eVeR
@Darius sa her te kam thene po nuk beson ti .😜😜😜😜

Binjakët: Të lindurit në shenjë e Binjakëve janë njerëz me dy fytyra, që do të thotë se ata kanë një pasion për mashtrim në gjak. Janë të aftë të zotërojnë mendjen e çdokujt dhe t’i bëjnë ata të dyshojnë edhe për atë që panë me sytë e tyre.
 

Senseo

Audacity.
7AE95BFF-2574-4CBE-AADF-095C97956BB7.gif
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
@Darius sa her te kam thene po nuk beson ti .😜😜😜😜

Binjakët: Të lindurit në shenjë e Binjakëve janë njerëz me dy fytyra, që do të thotë se ata kanë një pasion për mashtrim në gjak. Janë të aftë të zotërojnë mendjen e çdokujt dhe t’i bëjnë ata të dyshojnë edhe për atë që panë me sytë e tyre.
Nuk e besoj, me duket se @DeliriumMind po i shkruan vete keto, sepse nuk po vendos burimin e informacionit 🤨 lool
 
Private conversations
Help Users
    Top