• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mos u dashuroni KURRË me këto shenja HOROSKOPI, zbuloni arsyet përse!

Hope

◕‿◕
Mos dashuro kurrë një: Luan
Luanët duan që jo vetëm të ndihen si më të mirët në botë, por duan që ju ta mendoni me të vërtetë se ata janë më të mirët. Deri këtu mund ta pranoni, por kur të arrini më vonë që të kuptoni se ata nuk e konceptojnë dashurinë me trëndafila dhe poezi, por me shampanja të shtrenjta dhe pushime në jahte luksoze, do t’ia mbathni me të katërta!

Sa kot, une as pij shampanje e as kerkova njeriut pushim lluksoz

@DeliriumMind pse perhap panik kot?:p
Na bere per faqe te zeze te gjitheve :))
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Sa kot, une as pij shampanje e as kerkova njeriut pushim lluksoz

@DeliriumMind pse perhap panik kot?:p
Na bere per faqe te zeze te gjitheve :))

Urrej shampanjen
Urrej pijet e shtrenjta
Urrej pushimet lluksoze
Urrej vendet lluksoze
Urrej gjerat lluksoze... i ke pa dhe bizhuterit qe nxjerr ne foto? Nuk eshte pamundesia por thjeshtesia.

Varsja floriri sma ngroh shpirtin.
 
Private conversations
Help Users
    Top