• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moskokecarja ne forum

Gerti2

Donatorë


Dje isha per nje interviste pune ne katin e 20. E dija qe nuk do shkonte mire pasi kohet e fundit ja kam var shume forumeve. Kjo gje me shqetesoi shume saqe me dolen djerse te ftohta perpara intervistes.
Hyri nje vajze ne dhomen ku po prisja dhe me tha 'Mirdita Gerti2, mirserdhe ne zyren tone. Si ju shkoi udhetimi?'
"Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë" - ju pergjija une me nje buzeqeshje ne fytyre. Me pa pak si e habitur dhe me tha te ulem.
Atehere, cfare pune kerkon? - me tha?

Nje pune si moderator - i thash - ne ndonje forum prestigjoz.
Me vjen keq Gerti2 - me tha - por kur kontrolluam profilin tuaj tek forumi virtual pame qe ke bere shume mungesa dhe nuk i ke marre seriozisht postimet.
Je treguar shume menefregist, moskokcares, nuk je interesuar ne punet e te tjereve, nuk ke bere lajka, nuk je treguar i dashur me njerezit e panjohur, nuk ke shpjeguar veten me shume tek te tjeret, del gjithmon nga tema, dhe mbi te gjitha ti nuk i ben asnjehere 'update' statusit tend dhe plus kesaj te pelqen shume kur gjerat ndryshojne.
Si mund te gjesh ti nje pune kur te mungojne gjith keto cilesi? Kshu qe me vjen keq Gerti2 por nuk kemi pune per juve.
Diten e mire - dhe u cua hapi deren per te me treguar rrugen jashte ke ashensori.

:(

Nuk e di si do shkoje jeta ime. Nuk e di ca do bej me jeten time. :( Ngela gjithmon nje antar i thjeshte pa status :(
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Po fakti qe je "antar i respektuar" dhe kete e ke marre me merite nga fv nuk ia permende asaj femres?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Po fakti qe je "antar i respektuar" dhe kete e ke marre me merite nga fv nuk ia permende asaj femres?
Aspak nuk e moren parasysh ket Monique :( me nxorren jashte prej leckash. :(

Nuk mund te punohet kshu ne ditet e sotme me tha dhe me tregoi deren.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

ah po me thua se do fillosh te praktikosh e ti teorine e turmes...gud gud
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Vetem kshu cahet ne ditet e sotme. Ngela pa pune :(.
Duhet ta merr i cik me seriozisht ket forumin dhe mbase me konsiderojne perseri heren tjeter. Eshte nje gjendje shume depresuese. Me vjen te hidhem nga kati 20 :(
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

hall i madh ky mo gerti2:
1- ajo qenka spiune qendroj larg (po ta shikojm nga aspekti informacion)
2- mos paska marr veset shqiptare dashka mik (shiko mos te fusesh ndermjets legjenden)
shume lart kati 20 cdo atje ti me , me mire rrafsh nuk rrezikon te vritesh po "sulmuan"
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Vetem kshu cahet ne ditet e sotme. Ngela pa pune :(.
Duhet ta merr i cik me seriozisht ket forumin dhe mbase me konsiderojne perseri heren tjeter. Eshte nje gjendje shume depresuese. Me vjen te hidhem nga kati 20 :(
me kujtove nje shprehje

hudhu por mos harro qe videon ta hudhesh ne utube :p

tani seriozisht se ta kuptoj hallin
Shiko filloje kshu smuthi , se po fillove hard do dalesh shume skifo
fillo beji elozhe te gjithve me shprehje te tipit - ueee si qeke ti yll bote , te honksha shprehjet, mos te pafte syri keq , sa e zgjuar e kshu mo...
dhe do marresh shume lajke
pastaj vazhdo me hapje temash ...do sugjeroja keto te diskutimet shoqerore ,sidomos ato me tematika bamiresie - ne vdesim me bo bamiresi
dhe pastaj une do te sugjeroja ta konkludosh ashtu sic di ti me mire te besh !!!!

e kape pointin?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Nuk di ca te them o Jana. Un i shkreti vajta per pune dhe ajo me nxorri prej leckash. "pse te pelqen ndryshimi?" - me tha. Si nuk i vje turp i her?
O legjende, me ndihmon dot vëlla? Se jam hallexhi dhe kerkoj pun ne Gjermani.
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Monique, postimin tend e vura vath ne vesh. Sapo i cpova veshet.
Shpresoj qe mos dal bllof her tjeter se ajo do kujtoj se jam kthyer ne Gay pastaj. :( Ehhh.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

hall i madh ky mo gerti2:
1- ajo qenka spiune qendroj larg (po ta shikojm nga aspekti informacion)
2- mos paska marr veset shqiptare dashka mik (shiko mos te fusesh ndermjets legjenden)
shume lart kati 20 cdo atje ti me , me mire rrafsh nuk rrezikon te vritesh po "sulmuan"
jana80 ti paske qene fiks per ate venin e punes qe paska apliku Gerti....gjynah qe ste ka rekomandu ky

se ne shqiptaret kemi nje ves , po s'qeme mire vete as shokun se shohim mire ...altruizmin e kemi varros!

apo s'kerkoje pune ti dhe ja futa si kau peles une?
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Nuk di ca te them o Jana. Un i shkreti vajta per pune dhe ajo me nxorri prej leckash. "pse te pelqen ndryshimi?" - me tha. Si nuk i vje turp i her?
O legjende, me ndihmon dot vëlla? Se jam hallexhi dhe kerkoj pun ne Gjermani.
kam then une ne femrat ne pushtet bohemi sh pushtuse :)))
si the ti qe eshte nje levizje e "paparti"qe quhet ^koha per ndryshim^?
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Monique, postimin tend e vura vath ne vesh. Sapo i cpova veshet.
Shpresoj qe mos dal bllof her tjeter se ajo do kujtoj se jam kthyer ne Gay pastaj. :( Ehhh.
nese figura shkon ne kordinance me zerin...

mos ki frike se gay-t kane dale ne mode dhe plus qe LGBT po lobon fort per pranimin dhe asimilimin e ketij realiteti...ti do jesh gjithnje nje hap para !
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

jana80 ti paske qene fiks per ate venin e punes qe paska apliku Gerti....gjynah qe ste ka rekomandu ky

se ne shqiptaret kemi nje ves , po s'qeme mire vete as shokun se shohim mire ...altruizmin e kemi varros!

apo s'kerkoje pune ti dhe ja futa si kau peles une?
aja u ngroh biseda me ngjan :
ket te fundit se kuptova por ne shqiptaret dime shume mire te ngushellojme kur tjetri ka hall ..i qajme mire hallet e tjerve...
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ju faleminderit te gjitheve per ndihmen shpirterore.
Tani po iki te lyp rrugeve :(((((((( ne mes te ftohtit :((((
 

ami7

Anëtar Aktiv
Titulli: Moskokecarja ne forum

per mendimin tim ,leri gjerat e njejta dhe ndrysho ti se ndryshe veshtire te mbijetosh :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

per mendimin tim ,leri gjerat e njejta dhe ndrysho ti se ndryshe veshtire te mbijetosh :p
Ashtu mendova dhe une. Do ndryshoj vete dhe bota te rrije e njejte. Vetem kshu ka kuptim cdo gje ne ket bote te cmendur.
Boooo sa ftohte ketu jashte :(((((((
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

aja u ngroh biseda me ngjan :
ket te fundit se kuptova por ne shqiptaret dime shume mire te ngushellojme kur tjetri ka hall ..i qajme mire hallet e tjerve...
Mire mos u merzit se nje dite do behet me mire e per ne shqipot...shpresa vdes e funit
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

monique jo nuk merzitem aspak po mundohesha ti hiqja merzin gerti2 :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Mire bone...po mos dilni nga tema se jeni te fusha ime e moderimit dhe sdua ta startoj karrieren time duke "perdhunu" kete teme....se ktij edhe une i duhem me kto qe paska kalu sot.

Suport per antarin Gerti...
 

Marla

Rootless Tree!
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ironia therrese do te lej te varfer por free like a bird Gerto.

E ku ka me mire se kjo!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Jam njeri me shume gabime un marla dhe aspak perfet .... por ju premtoj, ju premtoj te gjitheve qe do ndryshoj dhe do i marr me seriozisht replikat ne temat perkatese.
Une nuk di shume gjera ne kete bote te cmendur por nje gje e kam te qarte qe nqs nuk rregulloj statusin tim neper forume, do ngelem pa pune dhe i varfer :((((((((

Ju faleminderit te gjitheve per supportin dhe nese doni te me ndihmoni me tej un kam hapur nje llogari ne PayPal ku pranoj dhurata nga 5 dollar deri ne 50 dollar. Te pakten te blej nje kostum te hajrit se ika me bizhame ne interviste :(((((((
 

DeliriumMind

The greater your storm, the brighter your rainbow.
Titulli: Moskokecarja ne forum

aman sa koh qe keni me u marr me kto budalliqe
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forumDje isha per nje interviste pune ne katin e 20. E dija qe nuk do shkonte mire pasi kohet e fundit ja kam var shume forumeve. Kjo gje me shqetesoi shume saqe me dolen djerse te ftohta perpara intervistes.
Hyri nje vajze ne dhomen ku po prisja dhe me tha 'Mirdita Gerti2, mirserdhe ne zyren tone. Si ju shkoi udhetimi?'
"Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë, Hë" - ju pergjija une me nje buzeqeshje ne fytyre. Me pa pak si e habitur dhe me tha te ulem.
Atehere, cfare pune kerkon? - me tha?

Nje pune si moderator - i thash - ne ndonje forum prestigjoz.
Me vjen keq Gerti2 - me tha - por kur kontrolluam profilin tuaj tek forumi virtual pame qe ke bere shume mungesa dhe nuk i ke marre seriozisht postimet.
Je treguar shume menefregist, moskokcares, nuk je interesuar ne punet e te tjereve, nuk ke bere lajka, nuk je treguar i dashur me njerezit e panjohur, nuk ke shpjeguar veten me shume tek te tjeret, del gjithmon nga tema, dhe mbi te gjitha ti nuk i ben asnjehere 'update' statusit tend dhe plus kesaj te pelqen shume kur gjerat ndryshojne.
Si mund te gjesh ti nje pune kur te mungojne gjith keto cilesi? Kshu qe me vjen keq Gerti2 por nuk kemi pune per juve.
Diten e mire - dhe u cua hapi deren per te me treguar rrugen jashte ke ashensori.

:(

Nuk e di si do shkoje jeta ime. Nuk e di ca do bej me jeten time. :( Ngela gjithmon nje antar i thjeshte pa status :(
:( :( :( :( :( Me vjen shume keq .
Por njerez jemi,dhe jetet njerzore kalojne neper fate te trishta sikur ky i yti me siper.
Gjtihesesi ti ke kohen para.
Ik tek lojrat e shkuaj nja 100 postime brenda ores dhe fati jot do te ndryshoje per mire.
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Moskokecarja ne forum


Karriera: Eshte ne renie
Parate: per shpirtin tend (e tonin) humanitar ne ngritje
Dashururia: Me shefen
 
Titulli: Moskokecarja ne forum

Sdi ca me thene...je nje nga ato rastet qe thjeshte te le pa fjale! :sdi:

Ngushellimet e mia nese vendos te hidhesh perfundimisht lool!!! :vetull:
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Moskokecarja ne forum

Une them te bejme kor ne vend te fjales "puthje" do themi "hidhu" hidhu.
Shpetove!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ate temen mbi genjeshtrat e ke pas te bukur goxha. Kjo lenka per te deshiruar :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Moskokecarja ne forum

O zinaaaaaaaaa hajde banja i gjilpan iti se na cmendi lol lol
 
Top