• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moto GP, Rossi dominon provat e lira

elbruna

Anëtar i Respektuar
Valentino Rossi vendos diktatin ne provat e lira te Australise, duke i dhene sinjal shokut te skuadres Lorenzo se edhe ky kampionat do jete i veshtire per t’u fituar.

Italiani ma Yamaha ka kryesuar gjate gjithe sesionit me kohen 1:31:032, duke lene pas idhullin e shtepise, Casey Stoner, te ndjekur nga Dani Pedrosa, Alex De Angelis dhe Colin Edwards.

Vetem koha e gjashte per Jorge Lorenzo-n, i cili eshte rrezuar ne momentet e fundit. Paraqitje e mire per James Toseland me Yamaha Tech3, i cili ka arritur kohen e shtate. Loris Capirossi me Suzuki mbyll dhjeteshen e pare, duke lene pas Nicky Hayden.
TCH
 

El'Mejor

Daja
Po lere se heren e kaluar nuk beri asgje ky , edhe ishte i stresuar se di pse ja te shofim cfare do beje tani ...Kte une e kam msuar te ngase motorr:D Nje shoqja ime e ka komshi kte rosin ..:djalle:
 

El'Mejor

Daja
Po jo se spo duket me aq i uritur ka rene pak ne depresion me duket ...:djalle:
 
Top