• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moto GP, Rossi rremben boterorin e nente

elbruna

Anëtar i Respektuar
Valentino Rossi eshte shpallur kampion i Moto GP nje gare perpara fundit te kampionatit edhe pse ne garen e Malajzise ka zene vetem vendin e trete.

Ky eshte boterori i nente per italianin e Yamaha-s, i cili ka zhvilluar nje gare jo shume te mire diten e sotme pasi u nis nga vendi i pare por menjehere humbi shume pozicione.

Gara nisi 40 minuta me vonese per shkak te shiut te rrembyer qe permbyti pisten e Sepangut dhe kjo ka bere qe Stoner te perfitoje duke e kryesuar garen qe nga fillimi deri ne fund. Kjo eshte gara e dyte rresht qe fiton pas rikthimit ne Moto GP per shkak te nje semundjeje.

Vendi i dyte i takon spanjollit Dani Pedrosa, ndersa Jorge Lorenzo ka zene vendin e katert pasi u parakalua ne mesin e gares nga “Doktori”. Gara e ardhshme do zhvillohet ne Valencia, por ajo nuk ka ndonje rendesi te vecante, duke pare se boterori i ketij viti tashme eshte hipotekuar nga kampioni ne fuqi.
TCH
 

Attachments

fshatari

Anetar
i mdhrishmi valentino rosi(doctor) je i pa aritshem te uroj gjithe te mirat
 

El'Mejor

Daja
Urime.... Shpresojme edhe vitin tjeter tna beje prap cik spektakel :p


:djalle:
 

elbruna

Anëtar i Respektuar
Ben c'ben prap ne vend te pare ky,,, sa kenaqen kot ato te tjeret se nepr prova zyrtare dhe gjera te tilla se vendon e pare po Vale e mer,,, mire mire djali jo keq,,,,
 
Top