• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mrekullia e natyrës: Mjellmat ushqejnë peshqit!

Kjo pamje nuk shihet shpesh, ndërsa ka mahnitur përdoruesit e rrjeteve sociale, transmeton Zeri.info. Në të vërtetë, dy mjellma të zeza shihen duke ushqyer peshqit që ishin grumbulluar përreth tyre.

Ky xhirim ka shkaktuar shumë komente pozitiv, ndërsa komenti më i dalluara ishte ai që thoshte se skena të tilla mund t’i përgatis vetëm “Nëna Natyrë”./ZERI
 
Private conversations
Help Users
    Top