• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Msn ne disa shtete qe dy dit nuk hapet

redi-

Anëtar i Respektuar
Sipas informacioneve te publikuara nga medjat lindore
thuhet se Msn-je e Microsoft kaqe dy dite nuk ofron mundesin e hyrjes ne msn.
Sipas infromacioneve te marra thuhet se arsye është:
Shumica e perdorueseve akoma perdorin msn e vjeter dhe per kete arsye lidhjet me te kan qene te pa mundura !

B:TRT
 

angel boy

cun i veshtire
edhe mu ka 2 dit qe me është prish msn....por nuk i bej dor remuve se ska opsion ose se bej dot une....:(:(:(:(:(:(:(:(
 

El'Mejor

Daja
Une se di çfarë vendesh po mua mire është msn ...
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
edhe mu ka 2 dit qe me është prish msn....por nuk i bej dor remuve se ska opsion ose se bej dot une....:(:(:(:(:(:(:(:(
Neqoftese ke msn e vjeter normale qe nuk ben sepse tani qe kan "axhiornuar"..ose si i thuhet ne shqip..dhe qe nuk mund te futesh me me ate te vjetren ti duhet vetem te istalosh tversionin e ri ska x remove ketu kur ti kerkon te futesh ne msn e vjeter duhet te te dali nj dritare e vogel qe thot istalo versioni tjt..se kjo me ndodhi mua dje nuk me linte te futesha derisa e instalova versionin e ri!keshtuqe skariko versionin e ri te msn klm!:D
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
Neqoftese ke msn e vjeter normale qe nuk ben sepse tani qe kan "axhiornuar"..ose si i thuhet ne shqip..dhe qe nuk mund te futesh me me ate te vjetren ti duhet vetem te istalosh tversionin e ri ska x remove ketu kur ti kerkon te futesh ne msn e vjeter duhet te te dali nj dritare e vogel qe thot istalo versioni tjt..se kjo me ndodhi mua dje nuk me linte te futesha derisa e instalova versionin e ri!keshtuqe skariko versionin e ri te msn klm!:D
mos mori :D
un kurr nuk perdori msn e ri se ta lodh trurin me gjith kompjuterin
per met punu msn e vjeter (dmth 7.5) duhet vetem tja besh kshtu :
Spari Exit msn-s, pastaj klikon ndesktop (prap te msn) met djathten, Properties, Compatibility, aty ku shkrun " Run this program in compatibily mode for : " ti e ke Windows 95, e ben Windows 2000, edhe kaq.
 

fshatari

Anetar
popo e vertet është se nuk punon ja mua nuk me punonte me thonte se patjeter e kam ta shkarkoj versionin e ri te msn dhe jo ta mbaj 8.1 pasi me nuk funkcionon
 

CannibaL

The Wisher .
un me posht kom hap një postim qe kerkova ndihm nga ju te me ndihmoj per shkak se i bera block /delete pastaj me vike prap me pranu ne msn :( qata koka ne pytje
 

Alchohole

Moderator!
Tonve kjo ju ka dal per mi marr versionin e ri.Une e morra po sem pel;qej hiq mu dok shume palidhje ma i mir ata qe e kemi pas se ky shum i komlikun pem doket ish :(.
 
Top