• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mund të shkëlqeni edhe pa make up. 9 rregullat që duhet të dini

Jetmira

..........
Vajzat natyrale kanë qenë gjithmonë shumë të pëlqyera. Edhe pse shumë prej tyre shpenzojnë shumë para e kohë të duken bukur, mjafton vetëm ujë e sapun dhe do të duken akoma më bukur.

Më poshtë do të ndiqni disa prej rregullave për t’u dukur sa më bukur edhe pa make up.

Bëjini vetullat tuaja të duken perfekte vetëm duke i pastruar ato.

Nxirrini në pah sytë tuaj.

Zbardhni dhëmbët.

Mos harroni që buzët tuaja duhet të jenë të buta dhe të shndritshme, mjafton të përdorni vaj kokosi për ta arritur këtë.

Kujdesuni për flokët tuaj, mos i mbytni në llak por lërini të duken natyralë.

Përdorni krem dielli.

Fokusohuni te përkujdesi ndaj lëkurës.

Flini mjaftueshëm.

Kontrolloni dietën tuaj ushqimore.
 
Top